Vilistlased
Vilistlased lendude kaupa

Aitäh panustajatele 2015-2019

Medaliga lõpetanud

Klassijuhatajad

Vilistlaskogu

Orkester Tamme

Vilistlaskoor

Vilistlaslistid

Tekkel

Juubel 75/100 sügisel 2019

Vilistlasturniirid

Vilistlaslaadad

Geenilabor

Uudised

Armsad vilistlased! - Soojad tervitused TTG koolipere poolt! Võime olla koolina uhked väga aktiivse vilistlaskonna pärast. Täname Teid selle eest!   Kutsume Teid ka sel õppeaastal panustama TTGi ja õpilaste arengusse osaledes erinevates karjääriõppe tegevustes.
Järelhüüe: Helve Raik - Helve Raik oli Tartu V Keskkooli (Tartu Tamme Gümnaasiumi) legendaarne direktor ning hingelt ja hariduselt geograaf. Õpetajat, kes rajas loodusklassid, pistis noored inimesed ninapidi loodusesse ja aitas neil avastada maailma, meenutab vilistlane ja bioloog Sulev Kuuse. Järelehüüe Helve Raigile on … Jätkub...
Lahkus Helve Raik - Tartu Tamme Gümnaasium mälestab kauaaegset direktorit Helve Raiki. Allolev videomeenutus:
Tamme gümnaasium 100/75 - 2019. a novembris peeti kooli juubelit koos Tartu Tamme Kooliga. Aitäh kõigile osavõtjatele, panustajatele, vilistlaskoorile ja orkestrile. Osales 1300 vilistlast, koolide töötajat ja külalist! Vaata: juubelit tegevust kajastav veebileht, aktuse video, almanahh. NB! aprill 2020 seisuga on veel võimalik saada … Jätkub...
Vilistlasturniir korvpallis ja võrkpallis 2019 - 16. ja 17. novembril toimus järjekordne vilistlasturniir korvpallis ja võrkpallis. Juubeliaastale kohaselt oli rekordarv osavõtjaid – vastavalt korvpallis 9 võistkonda ja võrkpallis 8 võistkonda.
Vilistlaslaat 2019 - Kolmapäeval 13. novembril toimus järjekordne kooli sünnipäevale pühendatud vilistlaslaat. Kokku osales laadal 27 julget ja hakkajat noort. Lisaks meie endi vilistlastele jagasid oma mõtteid ja kogemusi mõned meie vilistlaste õpingukaaslased.

Kogunenud on toredat lugemist ja vaatamist:

Sulev Kuuse järelehüüe direktor Helve Raigile, 2020
Tamme Gümnaasiumi juubel 75/100 Vanemuises (VIDEO)
Kooli almanahhTamme Säsikiired (.PDF)
Oma kooliaega meenutab Mart Siimann, 2014
Oma kooliaega meenutab Neinar Seli, 2014
Oma tööd meenutab Helle Maalmann, õppealajuhataja aastatel 1985 – 2015, kirjutis aastast 2014
Direktor Kaupo Järviste on teinud 2019 aastal väikesed tagasivaated õpetajatele:
Arved Kurits, Hans Kõiva, Irene Leisner, Eva Saks, Jüri Vene
Videointervjuud aastast 2014: Helve Raik , Irene Leisner