Kontakt

Tartu Tamme Gümnaasium

Nooruse 9, Tartu 50411
kool@tammegymnaasium.ee
Reg-kood: 75006842

Kirjuta kooli üldaadressile:

Teie nimi (nõutav)

Teie e-posti aadress (nõutav)

Teema

Teade

Kontrolltehe: + 13 = 17

 

ÜldkontaktidKõik töötajad / õpetajadHoolekoguÕpilasesindus

Üldkontaktid:

Kantselei / üldkontakt Pille Liivamägi: 741 2070 kool@tammegymnaasium.ee
Valvelaud / administraator Jana Atso: 741 2065 jana.atso@tammegymnaasium.ee
Direktor Ain Tõnisson: 741 2071 | 551 7081 ain.tonisson@tammegymnaasium.ee
Raamatukoguhoidja Tiiu Lääniste: 741 2062 raamatukogu@tammegymnaasium.ee
Noorsootööjuht / õpilasesindus Arnika Aadusoo: 741 2080 arnika.aadusoo@tammegymnaasium.ee
Haridustehnoloog / Stuudiumi abi Tuuli Tomson: 741 2083 haridustehnoloog@tammegymnaasium.ee
IT-juht Mathias Mõttus: 741 2061 | 5591 4107 it@tammegymnaasium.ee
Söökla juhataja Monika Rosenthal:  5750 1850
Kooliõde Margit Kull: 741 2063
Hoolekogu esimees Margus Sarap hoolekogu@tammegymnaasium.ee

Kooli üle teostab järelevalvet Haridus- ja Teadusministeerium:
Katrin.Ohakas@hm.ee
Mobiiltelefon 5687 0346
Lauatelefon 735 4068

Kontaktisik korruptsiooniennetusega seotud küsimustes Haridus- ja Teadusministeeriumis:
Hille Voolaid (Hille.Voolaid@hm.ee)

Eesnimi Perenimi Amet / aine Klass Tel.nr.  E-post
1 Arnika Aadusoo huvi-ja projektijuht 11LO 741 2080 Arnika.Aadusoo@tammegymnaasium.ee
2 Jana Atso haldusspetsialist 741 2065 Jana.Atso@tammegymnaasium.ee
3 Svetlana Goidina matemaatika 741 2077 Svetlana.Goidina@tammegymnaasium.ee
4 Inga Dunderdale inglise keel 11IT 741 2079 Inga.Dunderdale@tammegymnaasium.ee
5 Helina Harro õpilasnõustaja 741 2068 Helina.Harro@tammegymnaasium.ee
6 Geio Heil kehaline kasvatus 741 2064 Geio.Heil@tammegymnaasium.ee
7 Mari-Liis Jaansalu matemaatika 12LO 741 2077 Mari-Liis.Jaansalu@tammegymnaasium.ee
8 Kaupo Järviste bioloogia Kaupo.Jarviste@tammegymnaasium.ee
9 Leili Järvsoo laborant 741 2067 Leili.Jarvsoo@tammegymnaasium.ee
10 Lembi Kaasik administraator 741 2065 Lembi.Kaasik@tammegymnaasium.ee
11 Aleksandr Kirpu keemia 741 2067 Aleksandr.Kirpu@tammegymnaasium.ee
12 Janika Kurg (TL peatatud) kehaline kasvatus Janika.Kurg@tammegymnaasium.ee
13 Inge Kurn vene keel 741 2078 Inge.Kurn@tammegymnaasium.ee
14 Maret Kuura noorsootööjuht, kunst 12KU 741 2080 Maret.Kuura@tammegymnaasium.ee
15 Marko Kuura ajalugu ja ühiskonnaõpetus 10IT 741 2072 Marko.Kuura@tammegymnaasium.ee
16 Piibe Leiger eesti keel ja kirjandus 741 2074 Piibe.Leiger@tammegymnaasium.ee
17 Anneli Leima muusikaõpetaja 741 2082 Anneli.Leima@tammegymnaasium.ee
18 Raimond Lepiste joonestamine
19 Pille Liivamägi juhiabi 741 2070 Pille.Liivamagi@tammegymnaasium.ee
20 Anne Linde (TL peatatud) inglise keel Anne.Linde@tammegymnaasium.ee
21 Triin Lingiene inglise keel 11IT 741 2079 Triin.Lingiene@tammegymnaasium.ee
22 Merit Luik inimeseõpetus, psühholoogia, karjäärikoordinaator 741 2069 Merit.Luik@tammegymnaasium.ee
23 Tiiu Lääniste raamatukoguhoidja 741 2062 Tiiu.Laaniste@tammegymnaasium.ee
24 Ott Maidre bioloogia 741 2072 Ott.Maidre@tammegymnaasium.ee
25 Maarika Mõts inglise keel 741 2079 Maarika.Mots@tammegymnaasium.ee
26 Mathias Mõttus IT-juht 741 2061 Mathias.Mottus@tammegymnaasium.ee
27 Liina Nagel eesti keel ja kirjandus 741 2074 Liina.Nagel@tammegymnaasium.ee
28 Marika Nikitkina vene keel 741 2078 Marika.Nikitkina@tammegymnaasium.ee
29 Maiu Nurka eesti keel ja kirjandus 10ME 741 2074 Maiu.Nurka@tammegymnaasium.ee
30 Külli Kalamees-Pani bioloogia Kylli.Kalamees-Pani@tammegymnaasium.ee
31 Sirje Ottas valvelaud 741 2065 Sirje.Ottas@tammegymnaasium.ee
32 Tauno Palts programmeerimine Tauno.Palts@tammegymnaasium.ee
33 Gunnar Pettaig orkestrijuht 741 2082 Gunnar.Pettaig@tammegymnaasium.ee
34 Maris Pärt õppenõustaja 11KU 741 2066 Maris.Part@tammegymnaasium.ee
35 Karl Pütsepp inimene ja loodus; koolilehe juhendaja 741 2062 Karl.Putsepp@tammegymnaasium.ee
36 Liina Raudvassar usundiõpetus ja ladina keel 741 2069 Liina.Raudvassar@tammegymnaasium.ee
37 Nele Rosenberg matemaatika 741 2077 Nele.Rosenberg@tammegymnaasium.ee
38 Grete Mai Rohtmets kehaline kasvatus 10LO 741 2064 Gretemai.Rohtmets@tammegymnaasium.ee
39 Katrin Roodla eesti keel ja kirjandus 741 2074 Katrin.Roodla@tammegymnaasium.ee
40 Heily Soosaar eesti keel ja kirjandus 741 2074 Heily.Soosaar@tammegymnaasium.ee
41 Douglas Spoolstra inglise keel Douglas.Spoolstra@tammegymnaasium.ee
42 Sirje Summel geograafia 741 2072 Sirje.Summel@tammegymnaasium.ee
43 Helgi Suurmets matemaatika 12ME 741 2077 Helgi.Suurmets@tammegymnaasium.ee
44 Rigne Znamenski (TL peatatud) geoinformaatika Rigne.Znamenski@tammegymnaasium.ee
45 Annika Teska matemaatika 12TE 741 2077 Annika.Teska@tammegymnaasium.ee
46 Katrin Tikko prantsuse keel 11TE 741 2078 Katrin.Tikko@tammegymnaasium.ee
47 Urmas Tokko bioloogia, õppesuundade juht 741 2073 Urmas.Tokko@tammegymnaasium.ee
48 Tuuli Tomson haridustehnoloog 12IT 741 2083 Tuuli.Tomson@tammegymnaasium.ee
49 Ain Tõnisson direktor 741 2071 Ain.Tonisson@tammegymnaasium.ee
50 Ingrid Urb saksa keel 11ME 741 2078 Ingrid.Urb@tammegymnaasium.ee
51 Agnes Vask füüsika 741 2072 Agnes.Vask@tammegymnaasium.ee
52 Liia Vijand ajalugu ja ühiskonnaõpetus 10KU 741 2069 Liia.Vijand@tammegymnaasium.ee
Hoolekogu info on koondunud HOOLEKOGU lehele!

List: hoolekogu@tammegymnaasium.ee
Hoolekogu esimees: margus.sarap@gmail.com

Sirli Põhjala, õpilasesinduse president, 12.LO klass
Eliise Hindoala, õpilasesinduse I asepresindent, 11.KU klass
Rainer Punga, õpilasesinduse II asepresident, 12.KU klass
Karl Kraus, protokollija, 10.IT klass

10.IT klassist Leonard Ladva, Rando Kleimann, Tauri Juudas, Carolin Tõntsu,
10.LO klassist Stella Tsäko,
10.KU klassist Lizette Sibul,
10.TE klassist Romet Tann.

11.LO klassist Jaanika Piibar ja Madis Palmet,
11.IT klassist Kevin Viru ja Mihkel Kiil,
11. KU klassist Stella-Nataly Trahv,
11. TE klassist klassist Jagnar Jürgenson ja Koit Krusberg,
11. ME klassist Diana Lanevskaja.

12.LO klassist Elisabeth Uudevald ja Frederik Mathias Helm,
12. KU klassist Ronja Juurma.

Kontakt: oe@tammegymnaasium.ee