Kontakt

Tartu Tamme Gümnaasium

Nooruse 9, Tartu 50411
kool@tammegymnaasium.ee
Reg-kood: 75006842

Kirjuta kooli üldaadressile:

Teie nimi (nõutav)

Teie e-posti aadress (nõutav)

Teema

Teade

Kontrolltehe: 6 + 1 =

 

ÜldkontaktidKõik töötajad / õpetajadHoolekoguÕpilasesindus

Üldkontaktid:

Kantselei / üldkontakt Pille Liivamägi: 741 2070 kool@tammegymnaasium.ee
Valvelaud / administraator Jana Atso: 741 2065 jana.atso@tammegymnaasium.ee
Õppejuht Tuuli Tomson: 741 2060 tuuli.tomson@tammegymnaasium.ee
Direktor Ain Tõnisson: 741 2071 | 551 7081 ain.tonisson@tammegymnaasium.ee
Raamatukoguhoidja Tiiu Lääniste: 741 2062 raamatukogu@tammegymnaasium.ee
Noorsootööjuht / õpilasesindus Arnika Aadusoo: 741 2080 arnika.aadusoo@tammegymnaasium.ee
IT-juht Mathias Mõttus: 741 2061 | 5591 4107 it@tammegymnaasium.ee
Söökla juhataja Monika Rosenthal:  5750 1850
Kooliõde Margit Kull: 741 2063
Hoolekogu esimees Margus Sarap hoolekogu@tammegymnaasium.ee

Kooli üle teostab järelevalvet Haridus- ja Teadusministeerium:
Katrin.Ohakas@hm.ee
Mobiiltelefon 5687 0346
Lauatelefon 735 4068

Kontaktisik korruptsiooniennetusega seotud küsimustes Haridus- ja Teadusministeeriumis:
Hille Voolaid (Hille.Voolaid@hm.ee)

Eesnimi Perenimi Amet / aine Klass Tel.nr.  E-post
1 Arnika Aadusoo huvi-ja projektijuht 12LO 741 2080 Arnika.Aadusoo@tammegymnaasium.ee
2 Jana Atso haldusspetsialist 741 2065 Jana.Atso@tammegymnaasium.ee
3 Svetlana Goidina matemaatika 741 2077 Svetlana.Goidina@tammegymnaasium.ee
4 Inga Dunderdale inglise keel 12IT 741 2079 Inga.Dunderdale@tammegymnaasium.ee
5 Helina Harro õpilasnõustaja 10ME 741 2068 Helina.Harro@tammegymnaasium.ee
6 Geio Heil kehaline kasvatus 10IT 741 2064 Geio.Heil@tammegymnaasium.ee
7 Mari-Liis Jaansalu matemaatika 741 2077 Mari-Liis.Jaansalu@tammegymnaasium.ee
8 Kaupo Järviste bioloogia Kaupo.Jarviste@tammegymnaasium.ee
9 Leili Järvsoo laborant 741 2067 Leili.Jarvsoo@tammegymnaasium.ee
10 Lembi Kaasik administraator 741 2065 Lembi.Kaasik@tammegymnaasium.ee
11 Aleksandr Kirpu keemia 11TE 741 2067 Aleksandr.Kirpu@tammegymnaasium.ee
12 Janika Kurg (TL peatatud) kehaline kasvatus Janika.Kurg@tammegymnaasium.ee
13 Inge Kurn vene keel 741 2078 Inge.Kurn@tammegymnaasium.ee
14 Maret Kuura noorsootööjuht, kunst 10KU 741 2080 Maret.Kuura@tammegymnaasium.ee
15 Marko Kuura ajalugu ja ühiskonnaõpetus 11IT 741 2072 Marko.Kuura@tammegymnaasium.ee
16 Piibe Leiger eesti keel ja kirjandus 741 2074 Piibe.Leiger@tammegymnaasium.ee
17 Anneli Leima muusikaõpetaja 741 2082 Anneli.Leima@tammegymnaasium.ee
18 Raimond Lepiste joonestamine
19 Pille Liivamägi juhiabi 741 2070 Pille.Liivamagi@tammegymnaasium.ee
20 Anne Linde inglise keel Anne.Linde@tammegymnaasium.ee
21 Triin Lingiene inglise keel 741 2079 Triin.Lingiene@tammegymnaasium.ee
22 Merit Luik inimeseõpetus, psühholoogia, karjäärikoordinaator 741 2069 Merit.Luik@tammegymnaasium.ee
23 Tiiu Lääniste raamatukoguhoidja 741 2062 Tiiu.Laaniste@tammegymnaasium.ee
24 Ott Maidre bioloogia 10LO 741 2072 Ott.Maidre@tammegymnaasium.ee
25 Maarika Mõts inglise keel 12IT 741 2079 Maarika.Mots@tammegymnaasium.ee
26 Mathias Mõttus IT-juht, multimeedia, veebidisain 741 2061 Mathias.Mottus@tammegymnaasium.ee
27 Liina Nagel eesti keel ja kirjandus 10LO 741 2074 Liina.Nagel@tammegymnaasium.ee
28 Marika Nikitkina vene keel 741 2078 Marika.Nikitkina@tammegymnaasium.ee
29 Maiu Nurka eesti keel ja kirjandus 11ME 741 2074 Maiu.Nurka@tammegymnaasium.ee
30 Külli Kalamees-Pani bioloogia Kylli.Kalamees-Pani@tammegymnaasium.ee
31 Sirje Ottas valvelaud 741 2065 Sirje.Ottas@tammegymnaasium.ee
32 Tauno Palts programmeerimine Tauno.Palts@tammegymnaasium.ee
33 Gunnar Pettaig orkestrijuht 741 2082 Gunnar.Pettaig@tammegymnaasium.ee
34 Maris Pärt õppenõustaja 12KU 741 2066 Maris.Part@tammegymnaasium.ee
36 Liina Raudvassar usundiõpetus ja ladina keel 741 2069 Liina.Raudvassar@tammegymnaasium.ee
37 Nele Rosenberg matemaatika 741 2077 Nele.Rosenberg@tammegymnaasium.ee
38 Grete Mai Rohtmets kehaline kasvatus 11LO 741 2064 Gretemai.Rohtmets@tammegymnaasium.ee
39 Katrin Roodla eesti keel ja kirjandus 741 2074 Katrin.Roodla@tammegymnaasium.ee
40 Heily Soosaar eesti keel ja kirjandus 741 2074 Heily.Soosaar@tammegymnaasium.ee
42 Sirje Summel geograafia 741 2072 Sirje.Summel@tammegymnaasium.ee
43 Helgi Suurmets matemaatika 741 2077 Helgi.Suurmets@tammegymnaasium.ee
44 Rigne Znamenski (TL peatatud) geoinformaatika Rigne.Znamenski@tammegymnaasium.ee
45 Annika Teska (TL peatatud) matemaatika 741 2077 Annika.Teska@tammegymnaasium.ee
46 Katrin Tikko prantsuse keel 12TE 741 2078 Katrin.Tikko@tammegymnaasium.ee
47 Urmas Tokko bioloogia, õppesuundade juht 741 2073 Urmas.Tokko@tammegymnaasium.ee
48 Tuuli Tomson õppejuht 741 2060 Tuuli.Tomson@tammegymnaasium.ee
49 Ain Tõnisson direktor 741 2071 Ain.Tonisson@tammegymnaasium.ee
50 Ingrid Urb saksa keel 12ME 741 2078 Ingrid.Urb@tammegymnaasium.ee
51 Agnes Vask füüsika 10TE 741 2072 Agnes.Vask@tammegymnaasium.ee
52 Liia Vijand ajalugu ja ühiskonnaõpetus 11KU 741 2069 Liia.Vijand@tammegymnaasium.ee
Hoolekogu info on koondunud HOOLEKOGU lehele!

List: hoolekogu@tammegymnaasium.ee
Hoolekogu esimees: margus.sarap@gmail.com

Uus koosseis sügisel.

Kontakt: oe@tammegymnaasium.ee