Kontakt

Tartu Tamme Gümnaasium

Nooruse 9, Tartu 50411
kool@tammegymnaasium.ee
Reg-kood: 75006842

Kirjuta kooli üldaadressile:

Teie nimi (nõutav)

Teie e-posti aadress (nõutav)

Teema

Teade

 

ÜldkontaktidKõik töötajadHoolekoguÕpilasesindus

Kontakttelefonid:

Kantselei: 741 2070
Valvelaud / administraator / haldusspetsialist: 741 2065
Direktor: 741 2071
Õppealajuhataja: 741 2060
Raamatukogu: 741 2062
Noorsootööjuht: 741 2080
Haridustehnoloog (Stuudiumi abi): 741 2083
IT-juht: 741 2061
Söökla:  5750 1850
Kooliõde: 741 2063

E-post:

Direktor Ain Tõnisson ain.tonisson@tammegymnaasium.ee
Õppealajuhataja Merle Ööpik merle.oopik@tammegymnaasium.ee
Üldkontakt kool@tammegymnaasium.ee
Õpilasesindus oe@tammegymnaasium.ee
Tamme Leht tammeleht@tammegymnaasium.ee
Raamatukogu raamatukogu@tammegymnaasium.ee
IT it@tammegymnaasium.ee
Hoolekogu hoolekogu@tammegymnaasium.ee

Kooli üle teostab järelevalvet Haridus- ja Teadusministeerium:
Katrin.Ohakas@hm.ee
Mobiiltelefon 5687 0346
Lauatelefon 735 4068

Eesnimi Perenimi Amet / aine Klass Tel.nr.  E-post
1 Arnika Aadusoo huvi-ja projektijuht 10LO 741 2080 Arnika.Aadusoo@tammegymnaasium.ee
2 Jana Atso haldusspetsialist 741 2065 Jana.Atso@tammegymnaasium.ee
3 Inga Dunderdale inglise keel 10IT 741 2079 Inga.Dunderdale@tammegymnaasium.ee
4 Helina Harro õpilasnõustaja 741 2068 Helina.Harro@tammegymnaasium.ee
5 Geio Heil kehaline kasvatus 741 2064 Geio.Heil@tammegymnaasium.ee
6 Urmas Heinaste IT õpetaja 741 2061 Urmas.Heinaste@tammegymnaasium.ee
7 Mari-Liis Jaansalu matemaatika 11LO 741 2077 Mari-Liis.Jaansalu@tammegymnaasium.ee
8 Kaupo Järviste bioloogia Kaupo.Jarviste@tammegymnaasium.ee
9 Leili Järvsoo laborant 741 2067 Leili.Jarvsoo@tammegymnaasium.ee
10 Aleksandr Kirpu keemia 12TE 741 2067 Aleksandr.Kirpu@tammegymnaasium.ee
11 Kristi Kivineem valvelaud 741 2065 Kristi.Kivineem@tammegymnasium.ee
12 Janika Kurg kehaline kasvatus (lapsehoolduspuhkusel) 741 2064 Janika.Kurg@tammegymnaasium.ee
13 Inge Kurn vene keel 741 2078 Inge.Kurn@tammegymnaasium.ee
14 Maret Kuura noorsootööjuht, kunst 11KU 741 2080 Maret.Kuura@tammegymnaasium.ee
15 Marko Kuura ajalugu ja ühiskonnaõpetus 12HU 741 2072 Marko.Kuura@tammegymnaasium.ee
16 Piibe Leiger eesti keel ja kirjandus 741 2074 Piibe.Leiger@tammegymnaasium.ee
17 Anneli Leima muusikaõpetaja 741 2082 Anneli.Leima@tammegymnaasium.ee
18 Pille Liivamägi juhiabi 741 2070 Pille.Liivamagi@tammegymnaasium.ee
19 Anne Linde inglise keel (lapsehoolduspuhkusel) 741 2079 Anne.Linde@tammegymnaasium.ee
20 Liina Lindsalu ajalugu ja ühiskonnaõpetus 741 2069 Liina.Lindsalu@tammegymnaasium.ee
21 Triin Lingiene inglise keel 10IT 741 2079 Triin.Lingiene@tammegymnaasium.ee
22 Merit Luik inimeseõpetus, psühholoogia, karjäärikoordinaator 12ME 741 2069 Merit.Luik@tammegymnaasium.ee
23 Tiiu Lääniste raamatukoguhoidja 741 2062 Tiiu.Laaniste@tammegymnaasium.ee
24 Ott Maidre bioloogia 12LO 741 2072 Ott.Maidre@tammegymnaasium.ee
25 Maarika Mõts inglise keel (lapsehoolduspuhkusel) 741 2079 Maarika.Mots@tammegymnaasium.ee
26 Mathias Mõttus IKT-juht 741 2061 Mathias.Mottus@tammegymnaasium.ee
27 Marika Nikitkina vene keel 10KU 741 2078 Marika.Nikitkina@tammegymnaasium.ee
28 Maiu Nurka eesti keel ja kirjandus 741 2074 Maiu.Nurka@tammegymnaasium.ee
29 Külli Kalamees-Pani bioloogia Kylli.Kalamees-Pani@tammegymnaasium.ee
30 Sirje Ottas valvelaud 741 2065 Sirje.Ottas@tammegymnaasium.ee
31 Liina Raudvassar usundiõpetus ja ladina keel 741 2069 Liina.Raudvassar@tammegymnaasium.ee
32 Nele Rosenberg matemaatika 741 2077 Nele.Rosenberg@tammegymnaasium.ee
33 Grete Mai Rohtmets kehaline kasvatus 741 2064 Gretemai.Rohtmets@tammegymnaasium.ee
34 Katrin Roodla eesti keel ja kirjandus 741 2074 Katrin.Roodla@tammegymnaasium.ee
35 Külli Saia eesti keel ja kirjandus 741 2074 Kylli.Saia@tammegymnaasium.ee
36 Heily Soosaar eesti keel ja kirjandus 12IT 741 2074 Heily.Soosaar@tammegymnaasium.ee
37 Douglas Spoolstra inglise keel Douglas.Spoolstra@tammegymnaasium.ee
38 Sirje Summel geograafia 741 2072 Sirje.Summel@tammegymnaasium.ee
39 Helgi Suurmets matemaatika 11ME 741 2077 Helgi.Suurmets@tammegymnaasium.ee
40 Rigne Znamenski geoinformaatika Rigne.Znamenski@tammegymnaasium.ee
41 Annika Teska matemaatika 11TE 741 2077 Annika.Teska@tammegymnaasium.ee
42 Katrin Tikko prantsuse keel 10TE 741 2078 Katrin.Tikko@tammegymnaasium.ee
43 Urmas Tokko bioloogia, õppesuundade juht 741 2073 Urmas.Tokko@tammegymnaasium.ee
44 Tuuli Tomson haridustehnoloog 11IT 741 2083 Tuuli.Tomson@tammegymnaasium.ee
45 Ain Tõnisson direktor 741 2071 Ain.Tonisson@tammegymnaasium.ee
46 Ingrid Urb saksa keel 10ME 741 2078 Ingrid.Urb@tammegymnaasium.ee
47 Agnes Vask füüsika 741 2072 Agnes.Vask@tammegymnaasium.ee
48 Liia Vijand ajalugu ja ühiskonnaõpetus (asendab L.Lindsalu) 12ME 741 2069 Liia.Vijand@tammegymnaasium.ee
49 Merle Ööpik õppealajuhataja 741 2060 Merle.Oopik@tammegymnaasium.ee
Hoolekogu info on koondunud HOOLEKOGU lehele!

List: hoolekogu@tammegymnaasium.ee
Hoolekogu esimees: margus.sarap@gmail.com

Liikme nimi Klass Mail Ametikoht
Kert Kangur 12IT kert.kangur99@gmail.com President
Frederik Mathias Helm 11LO I Asepresident
Mari Krüüner 12HU II Asepresident
Kerli Soe 11ME Hoolekogu liige
Kevin Viru 10LO Protokollija
Eliise Hindoala 10KU
Jaanika Piibar 10LO
Mihkel Kiil 10IT
Jagnar Jürgenson 10TE
Koit Krusberg 10TE
Diana Lanevskaja 10ME
Edith Helena Juursoo 11TE
Helena Pallon 11ME
Sirli Põhjala 11LO
Ronja Juurma 11KU
Rainer Punga 11KU
Iris-Maria Rohelpuu 11IT
Eliisa Raal 11IT
Oliver Kiveste 11IT
Liisu-Johanna Olgo 12ME
Kadri Roos 12LO
Aleksandra Jürgenson 12LO
Carl-Johannes Kinnunen 12TE
Kaspar Mölder 12TE
Teodor Undrits 12TE

Kontakt: oe@tammegymnaasium.ee