Kontakt

Tartu Tamme Gümnaasium

Nooruse 9, Tartu 50411
kool@tammegymnaasium.ee
Reg-kood: 75006842

Kirjuta kooli üldaadressile:

Teie nimi (nõutav)

Teie e-posti aadress (nõutav)

Teema

Teade

 

ÜldkontaktidKõik töötajadHoolekoguÕpilasesindus

Kontakttelefonid:

Kantselei: 741 2070
Valvelaud / administraator / haldusspetsialist: 741 2065
Direktor: 741 2071
Õppealajuhataja: 741 2060
Raamatukogu: 741 2062
Noorsootööjuht: 741 2080
Haridustehnoloog (Stuudiumi abi): 741 2083
IT-juht: 741 2061
Söökla:  5750 1850
Kooliõde: 741 2063

E-post:

Direktor Ain Tõnisson ain.tonisson@tammegymnaasium.ee
Õppealajuhataja Merle Ööpik merle.oopik@tammegymnaasium.ee
Üldkontakt kool@tammegymnaasium.ee
Õpilasesindus oe@tammegymnaasium.ee
Tamme Leht tammeleht@tammegymnaasium.ee
Raamatukogu raamatukogu@tammegymnaasium.ee
IT-juht it@tammegymnaasium.ee
Hoolekogu hoolekogu@tammegymnaasium.ee

Kooli üle teostab järelevalvet Haridus- ja Teadusministeerium:
Katrin.Ohakas@hm.ee
Mobiiltelefon 5687 0346
Lauatelefon 735 4068

Eesnimi Perenimi Amet / aine Klass Tel.nr.  E-post
1 Arnika Aadusoo huvi-ja projektijuht 11LO 741 2080 Arnika.Aadusoo@tammegymnaasium.ee
2 Jana Atso haldusspetsialist 741 2065 Jana.Atso@tammegymnaasium.ee
3 Svetlana Goidina matemaatika 741 2077 Svetlana.Goidina@tammegymnaasium.ee
4 Inga Dunderdale inglise keel 11IT 741 2079 Inga.Dunderdale@tammegymnaasium.ee
5 Helina Harro õpilasnõustaja 741 2068 Helina.Harro@tammegymnaasium.ee
6 Geio Heil kehaline kasvatus 741 2064 Geio.Heil@tammegymnaasium.ee
7 Mari-Liis Jaansalu matemaatika 12LO 741 2077 Mari-Liis.Jaansalu@tammegymnaasium.ee
8 Kaupo Järviste bioloogia Kaupo.Jarviste@tammegymnaasium.ee
9 Leili Järvsoo laborant 741 2067 Leili.Jarvsoo@tammegymnaasium.ee
10 Lembi Kaasik administraator 741 2065 Lembi.Kaasik@tammegymnaasium.ee
11 Aleksandr Kirpu keemia 741 2067 Aleksandr.Kirpu@tammegymnaasium.ee
12 Janika Kurg kehaline kasvatus (lapsehoolduspuhkusel) 741 2064 Janika.Kurg@tammegymnaasium.ee
13 Inge Kurn vene keel 741 2078 Inge.Kurn@tammegymnaasium.ee
14 Maret Kuura noorsootööjuht, kunst 12KU 741 2080 Maret.Kuura@tammegymnaasium.ee
15 Marko Kuura ajalugu ja ühiskonnaõpetus 10IT 741 2072 Marko.Kuura@tammegymnaasium.ee
16 Silver Laius improring
17 Piibe Leiger eesti keel ja kirjandus 741 2074 Piibe.Leiger@tammegymnaasium.ee
18 Anneli Leima muusikaõpetaja 741 2082 Anneli.Leima@tammegymnaasium.ee
19 Raimond Lepiste joonestamine
20 Pille Liivamägi juhiabi 741 2070 Pille.Liivamagi@tammegymnaasium.ee
21 Anne Linde inglise keel (lapsehoolduspuhkusel) 741 2079 Anne.Linde@tammegymnaasium.ee
22 Triin Lingiene inglise keel 11IT 741 2079 Triin.Lingiene@tammegymnaasium.ee
23 Merit Luik inimeseõpetus, psühholoogia, karjäärikoordinaator 10ME 741 2069 Merit.Luik@tammegymnaasium.ee
24 Tiiu Lääniste raamatukoguhoidja 741 2062 Tiiu.Laaniste@tammegymnaasium.ee
25 Ott Maidre bioloogia 741 2072 Ott.Maidre@tammegymnaasium.ee
26 Maarika Mõts inglise keel 741 2079 Maarika.Mots@tammegymnaasium.ee
27 Mathias Mõttus IT-juht 741 2061 Mathias.Mottus@tammegymnaasium.ee
28 Liina Nagel eesti keel ja kirjandus 741 2074 Liina.Nagel@tammegymnaasium.ee
29 Marika Nikitkina vene keel 11KU 741 2078 Marika.Nikitkina@tammegymnaasium.ee
30 Maiu Nurka eesti keel ja kirjandus 10KU 741 2074 Maiu.Nurka@tammegymnaasium.ee
31 Külli Kalamees-Pani bioloogia Kylli.Kalamees-Pani@tammegymnaasium.ee
32 Sirje Ottas valvelaud 741 2065 Sirje.Ottas@tammegymnaasium.ee
33 Tauno Palts programmeerimine Tauno.Palts@tammegymnaasium.ee
34 Gunnar Pettaig orkestrijuht 741 2082 Gunnar.Pettaig@tammegymnaasium.ee
35 Karl Pütsepp meediaõpetus; inimene ja loodus; koolilehe juhendaja 741 2062 Karl.Putsepp@tammegymnaasium.ee
36 Liina Raudvassar usundiõpetus ja ladina keel 741 2069 Liina.Raudvassar@tammegymnaasium.ee
37 Nele Rosenberg matemaatika 741 2077 Nele.Rosenberg@tammegymnaasium.ee
38 Grete Mai Rohtmets kehaline kasvatus 10LO 741 2064 Gretemai.Rohtmets@tammegymnaasium.ee
39 Katrin Roodla eesti keel ja kirjandus 741 2074 Katrin.Roodla@tammegymnaasium.ee
40 Heily Soosaar eesti keel ja kirjandus 741 2074 Heily.Soosaar@tammegymnaasium.ee
41 Douglas Spoolstra inglise keel Douglas.Spoolstra@tammegymnaasium.ee
42 Sirje Summel geograafia 741 2072 Sirje.Summel@tammegymnaasium.ee
43 Helgi Suurmets matemaatika 11ME 741 2077 Helgi.Suurmets@tammegymnaasium.ee
44 Rigne Znamenski geoinformaatika Rigne.Znamenski@tammegymnaasium.ee
45 Annika Teska matemaatika 12TE 741 2077 Annika.Teska@tammegymnaasium.ee
46 Katrin Tikko prantsuse keel 11TE 741 2078 Katrin.Tikko@tammegymnaasium.ee
47 Urmas Tokko bioloogia, õppesuundade juht 741 2073 Urmas.Tokko@tammegymnaasium.ee
48 Tuuli Tomson haridustehnoloog 12IT 741 2083 Tuuli.Tomson@tammegymnaasium.ee
49 Ain Tõnisson direktor 741 2071 Ain.Tonisson@tammegymnaasium.ee
50 Ingrid Urb saksa keel 11ME 741 2078 Ingrid.Urb@tammegymnaasium.ee
51 Agnes Vask füüsika 741 2072 Agnes.Vask@tammegymnaasium.ee
52 Liia Vijand ajalugu ja ühiskonnaõpetus 10ME 741 2069 Liia.Vijand@tammegymnaasium.ee
53 Merle Ööpik õppealajuhataja 741 2060 Merle.Oopik@tammegymnaasium.ee
Hoolekogu info on koondunud HOOLEKOGU lehele!

List: hoolekogu@tammegymnaasium.ee
Hoolekogu esimees: margus.sarap@gmail.com

10.IT klassist Leonard Ladva, Rando Kleimann, Tauri Juudas, Carolin Tõntsu ja Karl Kraus,
10.LO klassist Stella Tsäko,
10.KU klassist Kristin Eliis Kapp ja Lizette Sibul,
10.TE klassist Romet Tann.

11.LO klassist Jaanika Piibar ja Madis Palmet,
11.IT klassist Kevin Viru ja Mihkel Kiil,
11. KU klassist Eliise Hindoala ja Stella-Nataly Trahv,
11. TE klassist klassist Jagnar Jürgenson ja Koit Krusberg,
11. ME klassist Diana Lanevskaja.

12.LO klassist Sirli Põhjala, Elisabeth Uudevald ja Frederik Mathias Helm,
12. KU klassist Ronja Juurma ja Rainer Punga.

Kontakt: oe@tammegymnaasium.ee