Kontakt

Tartu Tamme Gümnaasium

Nooruse 9, Tartu 50411
kool@tammegymnaasium.ee
Reg-kood: 75006842

Kirjuta kooli üldaadressile:

Teie nimi (nõutav)

Teie e-posti aadress (nõutav)

Teema

Teade

 

ÜldkontaktidKõik töötajadHoolekoguÕpilasesindus

Kontakttelefonid:

Kantselei: 741 2070
Valvelaud / administraator / haldusspetsialist: 741 2065
Direktor: 741 2071
Õppealajuhataja: 741 2060
Raamatukogu: 741 2062
Noorsootööjuht: 741 2080
Haridustehnoloog (Stuudiumi abi): 741 2083
IT-juht: 741 2061
Söökla:  5750 1850
Kooliõde: 741 2063

E-post:

Direktor Ain Tõnisson ain.tonisson@tammegymnaasium.ee
Õppealajuhataja Merle Ööpik merle.oopik@tammegymnaasium.ee
Üldkontakt kool@tammegymnaasium.ee
Õpilasesindus oe@tammegymnaasium.ee
Tamme Leht tammeleht@tammegymnaasium.ee
Raamatukogu raamatukogu@tammegymnaasium.ee
IT it@tammegymnaasium.ee
Hoolekogu hoolekogu@tammegymnaasium.ee
Eesnimi Perenimi Amet / aine Klass Tel.nr.  E-post
1 Arnika Aadusoo huvi-ja projektijuht 741 2080 Arnika.Aadusoo@tammegymnaasium.ee
2 Jana Atso haldusspetsialist 741 2065 Jana.Atso@tammegymnaasium.ee
3 Inga Dunderdale inglise keel 741 2079 Inga.Dunderdale@tammegymnaasium.ee
4 Helina Harro õpilasnõustaja 741 2068 Helina.Harro@tammegymnaasium.ee
5 Mari-Liis Jaansalu matemaatika 10LO 741 2077 Mari-Liis.Jaansalu@tammegymnaasium.ee
6 Kaupo Järviste bioloogia   Kaupo.Jarviste@tammegymnaasium.ee
7 Leili Järvsoo laborant 741 2067 Leili.Jarvsoo@tammegymnaasium.ee
8 Kristjan Kalam füüsika 741 2067 Kristjan.Kalam@tammegymnaasium.ee
9 Aleksandr Kirpu keemia 11TE 741 2067 Aleksandr.Kirpu@tammegymnaasium.ee
10 Kristi Kivineem valvelaud 741 2065 Kristi.Kivineem@tammegymnasium.ee
11 Janika Kurg kehaline kasvatus (lapsehoolduspuhkusel) 741 2064 Janika.Kurg@tammegymnaasium.ee
12 Inge Kurn vene keel 741 2078 Inge.Kurn@tammegymnaasium.ee
13 Maret Kuura noorsootööjuht, kunst 10KU 741 2080 Maret.Kuura@tammegymnaasium.ee
14 Marko Kuura ajalugu ja ühiskonnaõpetus 11HU 741 2072 Marko.Kuura@tammegymnaasium.ee
15 Piibe Leiger eesti keel ja kirjandus 741 2074 Piibe.Leiger@tammegymnaasium.ee
16 Anneli Leima muusikaõpetaja 741 2082 Anneli.Leima@tammegymnaasium.ee
17 Tanel Liira füüsika 12TE 741 2067 Tanel.Liira@tammegymnaasium.ee
18 Pille Liivamägi juhiabi 741 2070 Pille.Liivamagi@tammegymnaasium.ee
19 Anne Linde inglise keel (lapsehoolduspuhkusel) 741 2079 Anne.Linde@tammegymnaasium.ee
20 Triin Lingiene inglise keel 741 2079 Triin.Lingiene@tammegymnaasium.ee
21 Merit Luik inimeseõpetus, psühholoogia, karjäärikoordinaator 741 2069 Merit.Luik@tammegymnaasium.ee
22 Tiiu Lääniste raamatukoguhoidja 741 2062 Tiiu.Laaniste@tammegymnaasium.ee
23 Ott Maidre bioloogia 11LO 741 2072 Ott.Maidre@tammegymnaasium.ee
24 Maarika Mõts inglise keel (lapsehoolduspuhkusel) 741 2079 Maarika.Mots@tammegymnaasium.ee
25 Mathias Mõttus IKT-juht 741 2061 Mathias.Mottus@tammegymnaasium.ee
26 Marika Nikitkina vene keel 741 2078 Marika.Nikitkina@tammegymnaasium.ee
27 Külli Kalamees-Pani bioloogia Kylli.Kalamees-Pani@tammegymnaasium.ee
28 Sirje Ottas valvelaud 741 2065 Sirje.Ottas@tammegymnaasium.ee
29 Liina Raudvassar usundiõpetus ja ladina keel 741 2069 Liina.Raudvassar@tammegymnaasium.ee
30 Grete Mai Rohtmets kehaline kasvatus 741 2064 Gretemai.Rohtmets@tammegymnaasium.ee
31 Katrin Roodla eesti keel ja kirjandus 12ME 741 2074 Katrin.Roodla@tammegymnaasium.ee
32 Külli Saia eesti keel ja kirjandus 12HU 741 2074 Kylli.Saia@tammegymnaasium.ee
33 Heily Soosaar eesti keel ja kirjandus 11IT 741 2074 Heily.Soosaar@tammegymnaasium.ee
34 Douglas Spoolstra inglise keel Douglas.Spoolstra@tammegymnaasium.ee
35 Sirje Summel geograafia 12LO 741 2072 Sirje.Summel@tammegymnaasium.ee
36 Helgi Suurmets matemaatika 10ME 741 2077 Helgi.Suurmets@tammegymnaasium.ee
37 Merilin Säde infotehnoloogia 741 2083 Merilin.Sade@tammegymnaasium.ee
38 Arno Säks kehaline kasvatus 741 2064 Arno.Saks@tammegymnaasium.ee
39 Rigne Znamenski geoinformaatika Rigne.Znamenski@tammegymnaasium.ee
40 Annika Teska matemaatika 10TE 741 2077 Annika.Teska@tammegymnaasium.ee
41 Katrin Tikko prantsuse keel 741 2078 Katrin.Tikko@tammegymnaasium.ee
42 Urmas Tokko bioloogia, õppesuundade juht 741 2073 Urmas.Tokko@tammegymnaasium.ee
43 Tuuli Tomson haridustehnoloog 10IT 741 2083 Tuuli.Tomson@tammegymnaasium.ee
44 Ain Tõnisson direktor 741 2071 Ain.Tonisson@tammegymnaasium.ee
45 Ingrid Urb saksa keel 741 2078 Ingrid.Urb@tammegymnaasium.ee
46 Agnes Vask füüsika 741 2072 Agnes.Vask@tammegymnaasium.ee
47 Liia Vijand ajalugu ja ühiskonnaõpetus 11ME 741 2069 Liia.Vijand@tammegymnaasium.ee
48 Merle Ööpik õppealajuhataja 741 2060 Merle.Oopik@tammegymnaasium.ee
Hoolekogu info on koondunud HOOLEKOGU lehele!

List: hoolekogu@tammegymnaasium.ee
Hoolekogu esimees: margus.sarap@gmail.com

Juhatus:

Kaspar Mölder 11.TE – ÕE president,  kasparmolder@hotmail.com
Oliver Kiveste 10.IT – I asepresident
Kerli Soe 10.ME – II asepresident
Eliise Elken 12.ME – ÕE esindaja hoolekogus
Lisett Pärna 12.ME – protokollija

Liikmed:

10. KU
Ronja Juurma
10.LO
Sirli Põhjala
Frederik Mathias Helm
10.TE
Edtih Helena Juursoo
10.IT
Iris- Maria Rohelpuu
Alex Vreimann
11.LO
Kadri Roos
Aleksandra Jürgenson
11. TE
Teodor Undrits
Carl-Johannes Kinnunen
11.IT
Kert Kangur
11. ME
Liisu-Johanna Olgo
12.HU
Helina Kalbe
12. LO
Madli Utt
12.TE
Nele-Mai Viin
12. ME
Emma Kinnunen
Brita Nõmmik

Kontakt: oe@tammegymnaasium.ee