Kontakt

Tartu Tamme Gümnaasium

Nooruse 9, Tartu 50411
kool@tammegymnaasium.ee
Reg-kood: 75006842

Kirjuta kooli üldaadressile:

Teie nimi (nõutav)

Teie e-posti aadress (nõutav)

Teema

Teade

Kontrolltehe: + 10 = 19

 

ÜldkontaktidKõik töötajad / õpetajadHoolekoguÕpilasesindus

Üldkontaktid:

Kantselei / üldkontakt Pille Liivamägi: 741 2070 kool@tammegymnaasium.ee
Valvelaud / administraator Jana Atso: 741 2065 jana.atso@tammegymnaasium.ee
Õppejuht Tuuli Tomson: 741 2060 | 5787 9949 tuuli.tomson@tammegymnaasium.ee
Direktor Ain Tõnisson: 741 2071 | 551 7081 ain.tonisson@tammegymnaasium.ee
Raamatukoguhoidja Tiiu Lääniste: 741 2062 raamatukogu@tammegymnaasium.ee
Noorsootööjuht / õpilasesindus Arnika Aadusoo: 741 2080 arnika.aadusoo@tammegymnaasium.ee
IT-juht Mathias Mõttus: 741 2061 | 5591 4107 it@tammegymnaasium.ee
Söökla juhataja Monika Rosenthal:  5750 1850
Kooliõde Margit Kull: 741 2063
Hoolekogu esimees Margus Sarap hoolekogu@tammegymnaasium.ee

Kooli üle teostab järelevalvet Haridus- ja Teadusministeerium:
Katrin.Ohakas@hm.ee
Mobiiltelefon 5687 0346
Lauatelefon 735 4068

Kontaktisik korruptsiooniennetusega seotud küsimustes Haridus- ja Teadusministeeriumis:
Hille Voolaid (Hille.Voolaid@hm.ee)

Eesnimi Perenimi Amet / aine Klass Tel.nr.  E-post
1 Arnika Aadusoo huvi-ja projektijuht 12LO 741 2080 Arnika.Aadusoo@tammegymnaasium.ee
2 Jana Atso haldusspetsialist 741 2065 Jana.Atso@tammegymnaasium.ee
3 Inga Dunderdale inglise keel 12IT 741 2079 Inga.Dunderdale@tammegymnaasium.ee
4 Svetlana Goidina matemaatika 741 2077 Svetlana.Goidina@tammegymnaasium.ee
5 Helina Harro õpilasnõustaja 10ME 741 2068 Helina.Harro@tammegymnaasium.ee
6 Geio Heil kehaline kasvatus 10IT 741 2064 Geio.Heil@tammegymnaasium.ee
7 Mari-Liis Jaansalu matemaatika 741 2077 Mari-Liis.Jaansalu@tammegymnaasium.ee
8 Kaupo Järviste bioloogia 741 2072 Kaupo.Jarviste@tammegymnaasium.ee
9 Leili Järvsoo laborant 741 2067 Leili.Jarvsoo@tammegymnaasium.ee
10 Külli Kalamees-Pani bioloogia 741 2083 Kylli.Kalamees-Pani@tammegymnaasium.ee
11 Mart Kallaste matemaatika 741 2077 Mart.Kallaste@tammegymnaasium.ee
12 Aili Kase administraator 741 2065
13 Aleksandr Kirpu keemia 11TE 741 2067 Aleksandr.Kirpu@tammegymnaasium.ee
14 Janika Kurg (TL peatatud) kehaline kasvatus Janika.Kurg@tammegymnaasium.ee
15 Inge Kurn vene keel 741 2078 Inge.Kurn@tammegymnaasium.ee
16 Maret Kuura noorsootööjuht, kunst 10KU 741 2080 Maret.Kuura@tammegymnaasium.ee
17 Marko Kuura ajalugu ja ühiskonnaõpetus 11IT 741 2072 Marko.Kuura@tammegymnaasium.ee
18 Piibe Leiger eesti keel ja kirjandus 741 2074 Piibe.Leiger@tammegymnaasium.ee
19 Anneli Leima muusikaõpetaja 741 2082 Anneli.Leima@tammegymnaasium.ee
20 Raimond Lepiste joonestamine
21 Tanel Liira füüsika 741 2072 tanel.liira@tammegymnaasium.ee
22 Pille Liivamägi juhiabi 741 2070 Pille.Liivamagi@tammegymnaasium.ee
23 Anne Linde inglise keel 741 2079 Anne.Linde@tammegymnaasium.ee
24 Triin Lingiene inglise keel 741 2079 Triin.Lingiene@tammegymnaasium.ee
25 Merit Luik inimeseõpetus, psühholoogia, karjäärikoordinaator 741 2069 Merit.Luik@tammegymnaasium.ee
26 Tiiu Lääniste raamatukoguhoidja 741 2062 Tiiu.Laaniste@tammegymnaasium.ee
27 Ott Maidre bioloogia 10LO 741 2072 Ott.Maidre@tammegymnaasium.ee
28 Maarika Mõts inglise keel 12IT 741 2079 Maarika.Mots@tammegymnaasium.ee
29 Mathias Mõttus IT-juht, multimeedia, veebidisain 741 2061 Mathias.Mottus@tammegymnaasium.ee
30 Liina Nagel eesti keel ja kirjandus 10LO 741 2074 Liina.Nagel@tammegymnaasium.ee
31 Marika Nikitkina vene keel 741 2078 Marika.Nikitkina@tammegymnaasium.ee
32 Maiu Nurka eesti keel ja kirjandus 11ME 741 2074 Maiu.Nurka@tammegymnaasium.ee
33 Sirje Ottas valvelaud 741 2065 Sirje.Ottas@tammegymnaasium.ee
34 Tauno Palts programmeerimine Tauno.Palts@tammegymnaasium.ee
35 Gunnar Pettaig orkestrijuht 741 2082 Gunnar.Pettaig@tammegymnaasium.ee
36 Maris Pärt õppenõustaja 12KU 741 2066 Maris.Part@tammegymnaasium.ee
37 Liina Raudvassar usundiõpetus ja ladina keel 741 2069 Liina.Raudvassar@tammegymnaasium.ee
38 Nele Rosenberg matemaatika 741 2077 Nele.Rosenberg@tammegymnaasium.ee
39 Grete Mai Rohtmets kehaline kasvatus 11LO 741 2064 Gretemai.Rohtmets@tammegymnaasium.ee
40 Katrin Roodla eesti keel ja kirjandus 741 2074 Katrin.Roodla@tammegymnaasium.ee
41 Heily Soosaar eesti keel ja kirjandus 741 2074 Heily.Soosaar@tammegymnaasium.ee
42 Sirje Summel geograafia 741 2072 Sirje.Summel@tammegymnaasium.ee
43 Helgi Suurmets matemaatika 741 2077 Helgi.Suurmets@tammegymnaasium.ee
44 Rigne Znamenski (TL peatatud) geoinformaatika Rigne.Znamenski@tammegymnaasium.ee
45 Annika Teska (TL peatatud) matemaatika 741 2077 Annika.Teska@tammegymnaasium.ee
46 Katrin Tikko prantsuse keel 12TE 741 2078 Katrin.Tikko@tammegymnaasium.ee
47 Urmas Tokko bioloogia, õppesuundade juht 741 2073 Urmas.Tokko@tammegymnaasium.ee
48 Tuuli Tomson õppejuht 741 2060 Tuuli.Tomson@tammegymnaasium.ee
49 Ain Tõnisson direktor 741 2071 Ain.Tonisson@tammegymnaasium.ee
50 Ingrid Urb saksa keel 12ME 741 2078 Ingrid.Urb@tammegymnaasium.ee
51 Aly Valvas haridustehnoloog 741 2083 Aly.Valvas@tammegymnaasium.ee
52 Agnes Vask füüsika 10TE 741 2072 Agnes.Vask@tammegymnaasium.ee
53 Liia Vijand ajalugu ja ühiskonnaõpetus 11KU 741 2069 Liia.Vijand@tammegymnaasium.ee
Hoolekogu info on koondunud HOOLEKOGU lehele!

List: hoolekogu@tammegymnaasium.ee
Hoolekogu esimees: margus.sarap@gmail.com

Eliise Hindoala 12.KU
Lizette Sibul 11.KU
Carolin Tõntsu 11.IT
Stella-Nataly Trahv 12.KU
Madis Palmet 12.LO
Rando Kleimann 11.IT
Tauri Juudas 11.IT
Diana Lanevskaja 12.ME
Kevin Viru 12.IT
Mihkel Kiil 12.IT
Jagnar Jürgenson 12.TE
Jaanika Piibar 12.LO
Karl Kraus 11.IT
Krista Heido 11.TE
Eliisa Varik 10.KU
Tormi Kalle 10.LO
Eliise Reitsak 11.KU
Kerstin Loit 11.KU
Harry Jakob Ling 10.TE
Kalista Seppel 10.IT
Annika Vaasa 10.TE
Stefi Treier 10.TE
Anna – Grete Kärblane 10.LO
Triinu Orgmäe 12.TE
Richard Miikael Jaks 10.IT

Kontakt: oe@tammegymnaasium.ee