Klassijuhatajad
lend aasta KU LO TE ME IT
72 2018 Marko Kuuura Ott Maidre Aleksandr Kirpu Liia Vijand/Merit Luik Heily Soosaar
71 2017 Külli Saia Sirje Summel Tanel Liira Katrin Roodla
70 2016 Piibe Leiger Valentina Urb Helgi Suurmets Tiiu Laan/Erki Larm/Merit Luik
lend aasta a b c m
69 2015 Margit Ninn Ria Nurk Endriko Suurmets Anu Viigi
68 2014 Külli Saia Urmas Tokko Tanel Liira Merit Luik
67 2013 Erki Larm Sirje Summel
66 2012 Anu Viigi Valentina Urb
65 2011 Tanel Liira Külli Saia
64 2010 Tiiu Laan Sirje Summel
63 2009 Anu Viigi Piibe Leiger
62 2008 Urmas Tokko Helgi Suurmets
61 2007 Kaire Vahi Sirje Summel
60 2006 Külli Saia Kaupo Järviste Tiiu Laan
59 2005 Sirje Tamming Anu Viigi Helgi Suurmets
58 2004 Liina Kink Urmas Tokko Sirje Summel
57 2003 Külli Saia Kaupo Järviste Tiiu Laan
56 2002 Sirje Tamming Ria Nurk Tiiu-Kai Aunapuu
55 2001 Zoja Desjatnikova Urmas Tokko Sirje Summel
54 2000 Tiiu Laan Ilje Tooming Leili Järvsoo
53 1999 Valentina Urb Sirje Tamming
52 1998 Kersti Aan Urmas Tokko Tiiu Kährin
51 1997 Inge Kurn Ilje Tooming Sirje Pihlap
50 1996 Liina Kink Pilvi Kapp Kersti Vink
49 1995 Sirje Tamming Eno Tõnisson Toomas Mälksoo
48 1994 Ilje Tooming Eva Saks Helgi Lahi
47 1993 Liina Kink Kersti Vink Irene Leisner
46 1992 Madis Paide Leili Järvsoo
45 1991 Hinge Eesvald Sirje Pihlap
44 1990 Priit Hänni Irene Leisner
43 1989 Pilvi Kapp Madis Paide Lilli Jaek
42 1988 Toomas Mälksoo Valentina Urb Urve Vaga
41 1987 Mart Kallaste Kaupo Järviste Helgi Lahi
40 1986 Kalju Tetlov Irene Leisner Pilvi Kapp
39 1985 Silvi Tiirik Kersti Vink Lilli Jaek
38 1984 Toomas Mälksoo Ilje Tooming Helgi Maiste
37 1983 Ellen Vares Kaupo Järviste Helgi Lahi
36 1982 Loore Linnus Eva Saks Sirje Matt
35 1981 Emma Kärk Milvi Hermlin Mall Tammpere
34 1980 Hinge Eesvald Ilje Tooming Toomas Mälksoo
33 1979 Silvi Tiirik Kersti Vink Madis Paide
32 1978 Lilli Jaek Loore Linnus Sirje Matt
31 1977 Arved Kurits Eva Saks Irene Leisner
30 1976 Ellen Vares Kaupo Järviste Emma Kärk
29 1975 Linda Altin Silvi Tiirik; Salme Salundi Helgi Maiste
28 1974 Toomas Mälksoo Loore Linnus Lilli Jaek
27 1973 Irene Leisner Ilje Tooming Eva Saks
26 1972 Marnel Sippol Kersti Vink Maria Klimova
25 1971 Silvi Tiirik Eva Saks Emma Kärk
24 1970 Peeter Kasema Endla Mark Urve Vaga
23 1969 Irene Leisner Aino Talvistu Lilli Jaek
22 1968 Linda Altin Ellen Vares Herbert Kaselo
21 1967 Maria Klimova Marnel Sippol Arved Kurits
20 1966 Endla Mark Irene Leisner
19 1965 Loore Linnus Salme Salundi
18 1964 Lilli Jaek
17 1963 Ludmilla Rebane Irene Leisner
16 1962 Marnel Sippol Heino Liiv
15 1961 Lilli Jaek Aliide Rästas
14 1960 Irene Leisner Salme Salundi
13 1959 Ludmilla Rebane Jüri Vene
12 1958 Mari Pall-Särgava Linda Rebane
11 1957 Feliks Kibbermann Paula Kask
10 1956 Jüri Vene Felix Martma
9 1955 Arne Siibak
8 1954 Grigori Kaljuvee
7 1953 Paula Kask
6 1952 Grigori Kaljuvee
5 1951 Felix Martma
4 1950 Eduard Sauvere Aliide Käärik; Feliks Kibbermann Grigori Kaljuvee
3 1949 Feliks Kibbermann Anto Korp
2 1948 Eduard Sauvere
1 1947 Paula Kask
Aastal 1996 lõpetas Tamme Gümnaasiumi ruumides tegutsenud Tartu Bakalaureuse Kooli 1. lend 26 õpilasega Miia Rannikmäe juhendamisel.