Tartu Tamme Gümnaasium

Armsad vilistlased!

Vilistlaslaat

Armsad vilistlased!

Soojad tervitused TTG koolipere poolt! Võime olla koolina uhked väga aktiivse vilistlaskonna pärast. Täname Teid selle eest!   Kutsume Teid ka sel õppeaastal panustama TTGi ja õpilaste arengusse osaledes erinevates karjääriõppe tegevustes.

Vilistlaslaat 2019

Kolmapäeval 13. novembril toimus järjekordne kooli sünnipäevale pühendatud vilistlaslaat. Kokku osales laadal 27 julget ja hakkajat noort. Lisaks meie endi vilistlastele jagasid oma mõtteid ja kogemusi mõned meie vilistlaste õpingukaaslased.

Vilistlaslaat – mõtlemisainet igaühele

    “Igast sellisest üritusest võiks keegi saada endale kas või ühe personaalse mõtte kaasa,” lausus vilistlaslaada peakorraldaja Merit Luik. 14. novembril toimus juba kolmandat aastat järjest vilistlaslaat, millest saime ka meie värskete kooli õppuritena osa. Käisime kokku kolmes eri loengus ja vestlesime nii vilistlaste kui ka korraldajaga. Vilistlaslaada põhieesmärkideks on pakkuda praegustele õpilastele mõtlemisainet …

Vilistlaslaat – mõtlemisainet igaühele Loe lähemalt »

Üleskutse TTG vilistlastele – Vilistlaslaat 2018!

Peatselt on käes kooli sünnipäevakuu november ja taas on saabumas parim aeg oma kooli tulla. Olete edukalt lõpetanud TTG ja toimetate suure hooga oma uute väljakutsete kallal. Tulge ja jagage oma kogemusi hetkel õppivate koolikaaslastega! Ka sel aastal toimub TTG vilistlaslaat, sedakorda K 14. novembril.

TTG vilistlaslaat 2017

Kallid vilistlased, TTG vilistlaslaat tuleb taas! Olete kõik oodatud oma kogemusi noorte koolikaaslastega jagama. Kuidas teha valikuid, mida tähendab õppimine kõrgkoolis/kutsekoolis, millised on erialade õppekavad ja kvaliteet. Tule anna oma panus K 15. novembril TTG vilistlaslaadal 2017.