Tartu Tamme Gümnaasium

TTG vilistlaslaat 2022

TTG vilistlaslaat 2022

Üle paari aasta on taas võimalus kutsuda Teid oma kogemusi jagama oma noorte koolikaaslastega K 9.11.2022.a. TTG vilistlaslaadal.

Sedakorda toimub vilistlaslaat vestlusringi vormis. Selle raames saavad ühes klassiruumis kokku lähedaste teemadega vilistlased. Küsimused, millele vestlusringis keskenduda, antakse meie poolt enne vilistlaslaata. Seega teemade esitlus ja personaalset kõneaega seekord me ei paku. Teemade jagamisel ühistesse gruppidesse on aluseks võetud õpilaste huvid.

Meie vlistlaslaada päevakava näeb seekord välja selline:
kl 14.15-14.45 kogunemine ja oma “kambrikaaslastega” kohtumine
kl 14.45-15.55 kohtumine õpilastega vestlusringis
kl 16.00-16.30 ühine teelaud õpetajate toas

Kuna vilistlaslaada fookus on eelkõige erinevate õppimisvõimalustega tutvumine, siis ootame panustama hetkel õppivaid või hiljuti lõpetanud vilistlasi.

Kui mõnes teemagrupis on huvilisi-vilistlasi enam, kui me vastu võtta saame, siis lähtume oma soovi avaldamise kiirusest.
Palun andke oma soovist teada hiljemalt R 28. oktoober (k.a.). Täpsustava info koos küsimuste, kaaslaste ja muu olulise infoga edastame hiljemalt K 2. novembril.

Anna oma osalemise soovist teada siin: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf6–I7bPYza7J0pvbmzrJQXwXNB59gx7GpKFAjclLQKdAsCA/viewform

Video sellest, kuidas me seenel käisime