Konsultatsioon
1. tund
8:45 - 9:55
2. tund
10:05 - 11:15
3. tund
11:45 - 12:55
4. tund
13:25 - 14:35
5. tund
14:45 - 15:55
6. tund
16:05 - 17:20
E
Konsultatsioon
Matemaatika
Ruum: 340
Õpetaja: Karin Tepaskent
Õpperühm: Tep
Inglise keel
Ruum: 311
Õpetaja: Inga Dunderdale
Õpperühm: ID6
Geograafia
Ruum: 212
Õpetaja: Sirje Summel
Kehaline kasvatus
Ruum: VÕ+VS
Õpetaja: Geio Heil, Kätri-Avelin Säärits
Soome keel I (V)
Ruum: 210
Õpetaja: Piibe Leiger
Õpperühm: soome k
 
Matemaatika
Ruum: 312
Õpetaja: Mart Kallaste
Õpperühm: Kal
Inglise keel
Ruum: 310
Õpetaja: Triin Lingiene
Õpperühm: TL3
Prantsuse keel
Ruum: 211
Õpetaja: Katrin Tikko
Õpperühm: PRA
Eesti kunst (V)
Ruum: 341
Õpetaja: Maret Kuura
Õpperühm: E kunst
Matemaatika
Ruum: 316
Õpetaja: Nele Mäemuru
Õpperühm: Mäe
Inglise keel
Ruum: 328
Õpetaja: Anne Linde
Õpperühm: AL2
 
Laborimeditsiin (V)
Ruum: 315
Õpetaja: Helle Järv
Õpperühm: labmed
 
Vene keel
Ruum: 329
Õpetaja: Marika Nikitkina
Õpperühm: VK3 MN
Eesti keel: õigekeelsus (V)
Ruum: 306
Õpetaja: Liina Nagel
Õpperühm: õigek
Vene keel
Ruum: 330
Õpetaja: Inge Kurn
Õpperühm: VK4 IK
3d-modelleerimine (valik)
Ruum: 225
Õpetaja: Ave Kodar
Õpperühm: 3d
 
Hispaania keel (valik)
Ruum: 211
Õpetaja: Katrin Tikko
Õpperühm: hisp
Maailma usundid (V)
Ruum: 312
Õpetaja: Liina Raudvassar
Õpperühm: usund
Küberturve (valik)
Ruum: 340
Õpetaja: Aly Valvas, Gregor Lass, Magnus Punga
Õpperühm: kübturv
T
Konsultatsioon
Sissejuhatus ITsse
Ruum: 225
Õpetaja: Mathias Mõttus, Aly Valvas
Muusika
Ruum: 341
Õpetaja: Anneli Leima
Keemia
Ruum: 209
Õpetaja: Aleksandr Kirpu
Kirjandus
Ruum: 309
Õpetaja: Liina Nagel
Ennastjuhtiv õppija/Klassijuhatajatund
Ruum: 340
Õpetaja: Helina Harro, Merit Luik, Karin Tepaskent, Andri Võsokovski
 
K
Konsultatsioon
Soome keel I (V)
Ruum: 210
Õpetaja: Piibe Leiger
Õpperühm: soome k
Geograafia
Ruum: 212
Õpetaja: Sirje Summel
Muusika
Ruum: 332
Õpetaja: Anneli Leima
Keemia
Ruum: 209
Õpetaja: Aleksandr Kirpu
Klassijuhatajatund/K5 üritused
Ruum: 340
Õpetaja: Karin Tepaskent
 
Eesti kunst (V)
Ruum: 341
Õpetaja: Maret Kuura
Õpperühm: E kunst
Laborimeditsiin (V)
Ruum: 315
Õpetaja: Helle Järv
Õpperühm: labmed
Eesti keel: õigekeelsus (V)
Ruum: 306
Õpetaja: Liina Nagel
Õpperühm: õigek
3d-modelleerimine (valik)
Ruum: 225
Õpetaja: Ave Kodar
Õpperühm: 3d
Hispaania keel (valik)
Ruum: 211
Õpetaja: Katrin Tikko
Õpperühm: hisp
Maailma usundid (V)
Ruum: 312
Õpetaja: Liina Raudvassar
Õpperühm: usund
Küberturve (valik)
Ruum: 340
Õpetaja: Aly Valvas, Gregor Lass, Magnus Punga
Õpperühm: kübturv
N
Konsultatsioon
Matemaatika
Ruum: 340
Õpetaja: Karin Tepaskent
Õpperühm: Tep
Inglise keel
Ruum: 311
Õpetaja: Inga Dunderdale
Õpperühm: ID6
Kirjandus
Ruum: 305
Õpetaja: Liina Nagel
Inglise keel
Ruum: 311
Õpetaja: Inga Dunderdale
Õpperühm: ID1
Matemaatika ABC
Ruum: 316
Õpetaja: Nele Mäemuru
Õpperühm: Mäe
Järelevastamine
Matemaatika
Ruum: 312
Õpetaja: Mart Kallaste
Õpperühm: Kal
Inglise keel
Ruum: 310
Õpetaja: Triin Lingiene
Õpperühm: TL3
Inglise keel
Ruum: 310
Õpetaja: Triin Lingiene
Õpperühm: TL4
Matemaatika ABC
Ruum: 340
Õpetaja: Karin Tepaskent
Õpperühm: Tep
Matemaatika
Ruum: 316
Õpetaja: Nele Mäemuru
Õpperühm: Mäe
Inglise keel
Ruum: 328
Õpetaja: Anne Linde
Õpperühm: AL2
Inglise keel
Ruum: 328
Õpetaja: Anne Linde
Õpperühm: AL5
Matemaatika ABC
Ruum: 312
Õpetaja: Svetlana Goidina
Õpperühm: Kal
 
Vene keel
Ruum: 329
Õpetaja: Marika Nikitkina
Õpperühm: VK3 MN
Saksa keel
Ruum: 211
Õpetaja: Ingrid Urb
Õpperühm: SAK1
 
Vene keel
Ruum: 330
Õpetaja: Inge Kurn
Õpperühm: VK4 IK
Vene keel
Ruum: 330
Õpetaja: Inge Kurn
Õpperühm: VK2 IK
 
Vene keel
Ruum: 329
Õpetaja: Marika Nikitkina
Õpperühm: VK1 MN
R
Konsultatsioon
Programmeerimine
Ruum: 225
Õpetaja: Tauno Palts
Õpperühm: Grupp 2
Sissejuhatus ITsse
Ruum: 225
Õpetaja: Mathias Mõttus, Aly Valvas
Matemaatika
Ruum: 340
Õpetaja: Karin Tepaskent
Õpperühm: Tep
Inglise keel
Ruum: 311
Õpetaja: Inga Dunderdale
Õpperühm: ID1
Programmeerimine
Ruum: 225
Õpetaja: Tauno Palts
Õpperühm: Grupp 1
 
Segakoor (V)
Ruum: Aula
Õpetaja: Anneli Leima
Õpperühm: Segakoor
Matemaatika
Ruum: 312
Õpetaja: Mart Kallaste
Õpperühm: Kal
Inglise keel
Ruum: 310
Õpetaja: Triin Lingiene
Õpperühm: TL4
Prantsuse keel
Ruum: 211
Õpetaja: Katrin Tikko
Õpperühm: PRA
Prantsuse keele häälduskursus (valik)
Ruum: 211
Õpetaja: Katrin Tikko
Õpperühm: Prantsuse keel
Matemaatika
Ruum: 316
Õpetaja: Nele Mäemuru
Õpperühm: Mäe
Inglise keel
Ruum: 328
Õpetaja: Anne Linde
Õpperühm: AL5
 
Ettevalmistus olümpiaadiks
Õpperühm: Olümpiaad
 
Saksa keel
Ruum: 211
Õpetaja: Ingrid Urb
Õpperühm: SAK1
 
Vene keel
Ruum: 330
Õpetaja: Inge Kurn
Õpperühm: VK2 IK
Vene keel
Ruum: 329
Õpetaja: Marika Nikitkina
Õpperühm: VK1 MN
Esmaspäev
Konsultatsioon
1. tund
8:45 - 9:55
Matemaatika
Ruum: 340
Õpetaja: Karin Tepaskent
Õpperühm: Tep
Matemaatika
Ruum: 312
Õpetaja: Mart Kallaste
Õpperühm: Kal
Matemaatika
Ruum: 316
Õpetaja: Nele Mäemuru
Õpperühm: Mäe
2. tund
10:05 - 11:15
Inglise keel
Ruum: 311
Õpetaja: Inga Dunderdale
Õpperühm: ID6
Inglise keel
Ruum: 310
Õpetaja: Triin Lingiene
Õpperühm: TL3
Inglise keel
Ruum: 328
Õpetaja: Anne Linde
Õpperühm: AL2
Vene keel
Ruum: 329
Õpetaja: Marika Nikitkina
Õpperühm: VK3 MN
Vene keel
Ruum: 330
Õpetaja: Inge Kurn
Õpperühm: VK4 IK
3. tund
11:45 - 12:55
Geograafia
Ruum: 212
Õpetaja: Sirje Summel
4. tund
13:25 - 14:35
Kehaline kasvatus
Ruum: VÕ+VS
Õpetaja: Geio Heil, Kätri-Avelin Säärits
Prantsuse keel
Ruum: 211
Õpetaja: Katrin Tikko
Õpperühm: PRA
5. tund
14:45 - 15:55
Soome keel I (V)
Ruum: 210
Õpetaja: Piibe Leiger
Õpperühm: soome k
Eesti kunst (V)
Ruum: 341
Õpetaja: Maret Kuura
Õpperühm: E kunst
Laborimeditsiin (V)
Ruum: 315
Õpetaja: Helle Järv
Õpperühm: labmed
Eesti keel: õigekeelsus (V)
Ruum: 306
Õpetaja: Liina Nagel
Õpperühm: õigek
3d-modelleerimine (valik)
Ruum: 225
Õpetaja: Ave Kodar
Õpperühm: 3d
Hispaania keel (valik)
Ruum: 211
Õpetaja: Katrin Tikko
Õpperühm: hisp
Maailma usundid (V)
Ruum: 312
Õpetaja: Liina Raudvassar
Õpperühm: usund
Küberturve (valik)
Ruum: 340
Õpetaja: Aly Valvas, Gregor Lass, Magnus Punga
Õpperühm: kübturv
Teisipäev
Konsultatsioon
1. tund
8:45 - 9:55
Sissejuhatus ITsse
Ruum: 225
Õpetaja: Mathias Mõttus, Aly Valvas
2. tund
10:05 - 11:15
Muusika
Ruum: 341
Õpetaja: Anneli Leima
3. tund
11:45 - 12:55
Keemia
Ruum: 209
Õpetaja: Aleksandr Kirpu
4. tund
13:25 - 14:35
Kirjandus
Ruum: 309
Õpetaja: Liina Nagel
5. tund
14:45 - 15:55
Ennastjuhtiv õppija/Klassijuhatajatund
Ruum: 340
Õpetaja: Helina Harro, Merit Luik, Karin Tepaskent, Andri Võsokovski
Kolmapäev
Konsultatsioon
1. tund
8:45 - 9:55
Soome keel I (V)
Ruum: 210
Õpetaja: Piibe Leiger
Õpperühm: soome k
Eesti kunst (V)
Ruum: 341
Õpetaja: Maret Kuura
Õpperühm: E kunst
Laborimeditsiin (V)
Ruum: 315
Õpetaja: Helle Järv
Õpperühm: labmed
Eesti keel: õigekeelsus (V)
Ruum: 306
Õpetaja: Liina Nagel
Õpperühm: õigek
3d-modelleerimine (valik)
Ruum: 225
Õpetaja: Ave Kodar
Õpperühm: 3d
Hispaania keel (valik)
Ruum: 211
Õpetaja: Katrin Tikko
Õpperühm: hisp
Maailma usundid (V)
Ruum: 312
Õpetaja: Liina Raudvassar
Õpperühm: usund
Küberturve (valik)
Ruum: 340
Õpetaja: Aly Valvas, Gregor Lass, Magnus Punga
Õpperühm: kübturv
2. tund
10:05 - 11:15
Geograafia
Ruum: 212
Õpetaja: Sirje Summel
3. tund
11:45 - 12:55
Muusika
Ruum: 332
Õpetaja: Anneli Leima
4. tund
13:25 - 14:35
Keemia
Ruum: 209
Õpetaja: Aleksandr Kirpu
5. tund
14:45 - 15:55
Klassijuhatajatund/K5 üritused
Ruum: 340
Õpetaja: Karin Tepaskent
Neljapäev
Konsultatsioon
1. tund
8:45 - 9:55
Matemaatika
Ruum: 340
Õpetaja: Karin Tepaskent
Õpperühm: Tep
Matemaatika
Ruum: 312
Õpetaja: Mart Kallaste
Õpperühm: Kal
Matemaatika
Ruum: 316
Õpetaja: Nele Mäemuru
Õpperühm: Mäe
2. tund
10:05 - 11:15
Inglise keel
Ruum: 311
Õpetaja: Inga Dunderdale
Õpperühm: ID6
Inglise keel
Ruum: 310
Õpetaja: Triin Lingiene
Õpperühm: TL3
Inglise keel
Ruum: 328
Õpetaja: Anne Linde
Õpperühm: AL2
Vene keel
Ruum: 329
Õpetaja: Marika Nikitkina
Õpperühm: VK3 MN
Vene keel
Ruum: 330
Õpetaja: Inge Kurn
Õpperühm: VK4 IK
3. tund
11:45 - 12:55
Kirjandus
Ruum: 305
Õpetaja: Liina Nagel
4. tund
13:25 - 14:35
Inglise keel
Ruum: 311
Õpetaja: Inga Dunderdale
Õpperühm: ID1
Inglise keel
Ruum: 310
Õpetaja: Triin Lingiene
Õpperühm: TL4
Inglise keel
Ruum: 328
Õpetaja: Anne Linde
Õpperühm: AL5
Saksa keel
Ruum: 211
Õpetaja: Ingrid Urb
Õpperühm: SAK1
Vene keel
Ruum: 330
Õpetaja: Inge Kurn
Õpperühm: VK2 IK
Vene keel
Ruum: 329
Õpetaja: Marika Nikitkina
Õpperühm: VK1 MN
5. tund
14:45 - 15:55
Matemaatika ABC
Ruum: 316
Õpetaja: Nele Mäemuru
Õpperühm: Mäe
Matemaatika ABC
Ruum: 340
Õpetaja: Karin Tepaskent
Õpperühm: Tep
Matemaatika ABC
Ruum: 312
Õpetaja: Svetlana Goidina
Õpperühm: Kal
6. tund
16:05 - 17:20
Järelevastamine
Reede
Konsultatsioon
1. tund
8:45 - 9:55
Programmeerimine
Ruum: 225
Õpetaja: Tauno Palts
Õpperühm: Grupp 2
Segakoor (V)
Ruum: Aula
Õpetaja: Anneli Leima
Õpperühm: Segakoor
Prantsuse keele häälduskursus (valik)
Ruum: 211
Õpetaja: Katrin Tikko
Õpperühm: Prantsuse keel
Ettevalmistus olümpiaadiks
Õpperühm: Olümpiaad
2. tund
10:05 - 11:15
Sissejuhatus ITsse
Ruum: 225
Õpetaja: Mathias Mõttus, Aly Valvas
3. tund
11:45 - 12:55
Matemaatika
Ruum: 340
Õpetaja: Karin Tepaskent
Õpperühm: Tep
Matemaatika
Ruum: 312
Õpetaja: Mart Kallaste
Õpperühm: Kal
Matemaatika
Ruum: 316
Õpetaja: Nele Mäemuru
Õpperühm: Mäe
4. tund
13:25 - 14:35
Inglise keel
Ruum: 311
Õpetaja: Inga Dunderdale
Õpperühm: ID1
Inglise keel
Ruum: 310
Õpetaja: Triin Lingiene
Õpperühm: TL4
Inglise keel
Ruum: 328
Õpetaja: Anne Linde
Õpperühm: AL5
Saksa keel
Ruum: 211
Õpetaja: Ingrid Urb
Õpperühm: SAK1
Vene keel
Ruum: 330
Õpetaja: Inge Kurn
Õpperühm: VK2 IK
Vene keel
Ruum: 329
Õpetaja: Marika Nikitkina
Õpperühm: VK1 MN
5. tund
14:45 - 15:55
Programmeerimine
Ruum: 225
Õpetaja: Tauno Palts
Õpperühm: Grupp 1
Prantsuse keel
Ruum: 211
Õpetaja: Katrin Tikko
Õpperühm: PRA