Tartu Tamme Gümnaasium

Häkaton 2021 (AFTERMOVIE!)

PILDIGALERII

Häkaton 2021 (AFTERMOVIE!)

Reedel, 4.juunil toimus 10IT, 10TE, 11IT ja 11TE klasside praktikanädala lõpusündmusena järjekordne Häkaton. Tervise kaitsmiseks toimus Häkaton käesoleval aastal 24-tunnise sündmuse asemel ühepäevasena, kuid pakkus siiski sama elamuse. Vaata aftermoviet: Aftermovie autorid: Markus Tamm ja Egert Sarik Häkatoni meediatiimist. Selle aastal Häkatonil oli populaarne teema ahelreaktsioonid.   Terve 11. tehnoloogiaklass, kelle teemaks oli Rube Goldberg tegid …

Häkaton 2021 (AFTERMOVIE!) Loe lähemalt »

10IT ja 11IT praktikad möödusid mõnusalt

1.-3. juunini toimusid IT-klasside praktikad, kus 10.klasside õpilastega ehitasime Nuutsaku Puhkekeskuses roboteid ning pärast seda nautisime 11IT klassiga jätkuvalt ilusat rannailma, õppides kõrvale andmebaase ning arvutite kloonimist. 10IT klass: 11IT klass:

11LO jäljeretk

9. veebruaril toimus jäljeretk 11LO klassile Järvselja ürgmetsa looduse õpperajal. Matka alguspunktiks oli Järvselja jahiloss, kus õpetaja Külli Kalamees-Pani jagas kätte näpunäited rühmatööks.

12.LO ja 12.ME biotehnoloogia laboripraktikumid

Novembri lõpupoole toimusid kooli laboris loodus- ja meditsiiniklassile traditsioonilised biotehnoloogia praktikumid. Laboritöödele eelnes lühike bioinformaatika arvutipraktikum, milles saadi aimu praimerite disainist ning laboribioloogia andmebaasidest.

11. LO ökoloogiapraktika

Loodusklassi traditsiooniline ökoloogia ja keskkonnakaitse praktika toimus 9.-10. oktoobril Peedul, sealses armsas koolis ning Elva jõe ligidal.

Muusikaolümpiaadil tubli tulemus

9. – 10. oktoobril toimus Tallinnas vabariiklik muusikaolümpiaad. Tartu linna esindasid meie koolist Mikk Kaasik ja Joosep Lõhmus.

11. KU keskkonna- ja kultuuriloo praktika

Septembri teisel nädalal käisid Tartu Tamme Gümnaasiumi 11. kultuuriklassi õpilased  keskkonna- ja kultuuriloo praktikal. Kolme õppepäeva jooksul jõuti külastada muuseume ja kultuurilise väärtusega asukohti.

12. TE keskkonnakeemia ja tehnoloogia praktika 9.-11.09.2020

Praktika toimus Ida-Virumaal ja Tartu linnas. Peamisteks tegevus- ja vaatlussuundadeks olid tehnoloogiate rakendamise mõju keskkonnale ja igapäevaelule, looduse ja energeetika seosed, keskkonnareostus ja –kahjustused ning toidu- ja tarbekeemia kaasajal.