Edu majandusolümpiaadil

Meeldiv uudis tuli 13. aprillil Tallinnas toimunud majandusolümpiaadilt. Meie kooli 11TE klassi õpilane Kalev Miljan saavutas seal üldjärjestuses 9. koha, pingereas esimesed seitse kohta hõivasid 12. klassi õpilased, aga 11.klassi õpilaste arvestuses oli Kalev  2. kohal. Tubli saavutus.

Känguru tulemused

Teema: Autahvel, Konkurss, Matemaatika

Umbes kuu aja eest, 16. märtsil toimus meie koolis ülemaailmne matemaatikavõistlus Känguru, kust võttis osa 62 Tamme gümnaasiumi õpilast. 10. klasside hulgas jõudsid võitlusel 2200 osaleja hulgas saja parima hulka Koit Reinkubjas (54. koht, 10TE) ning Maksimilian Karetin (94. koht, 10IT). … Jätkub…

Võit konkursil Kirjandusraal 2017

Vabariiklikul veebipõhiste õppematerjalide konkursil Kirjandusraal 2017 sai meie kooli võistkond, kuhu kuulusid Cassandra Jugaste (X IT) ja Liisa Kukkes (X KU) I koha, lisaks pälvisid tüdrukud ka HITSA eripreemia. Palju õnne!   Uudise edastas õpetaja Heily Soosaar Foto: Aveli Kornav

Liivide etluskonkursil III koht
Edu vene keele konkursil

Teema: Autahvel, Konkurss

Regina Berezovskaja (12.ME) saavutas I koha vene keele konkursil Eesti gümnaasiumite õpilastele, kelle emakeeleks on vene keel. Regina edestas II koha õpilast 35 punktiga. Anastasia Kostina (10.TE) esindas samuti meie kooli ning saavutas tubli 7. koha. Palju õnne! Uudise edasta õpetaja Inge Kurn.

Videoülekanne Viimase Koolikella aktusest
Head tulemused üleriigilisel soome keele olümpiaadil
Hõbemedalid jooksjatele

Teema: Autahvel, Sport

Pühapäeval, 9. aprillil toimus traditsiooniline Tartu koolide karikavõistlus jooksus, mis seekord oli esmakordselt linnateatejooksuna. Alates käesolevast aastast toimub teatejooks Sinilille jooksu raames. Stardikohaks oli Raekoja plats. Võistkond koosnes kümnest õpilasest –  viiest neiust ja viiest noormehest. Joosti vaheldumisi ja igaühel tuli … Jätkub…