Tartu Tamme Gümnaasium

Tublid tulemused 3×3 korvpalli rahvaliigas

31. oktoobril toimusid Paide E-piima spordihoones Eesti Koolispordi Liidu poolt korraldatavad 3×3 korvpalli rahvaliiga võistlused. Tartu Tamme Gümnaasium võttis võistlustest osa nii poiste-kui ka tüdrukute arvestuses ning seda väga edukalt.

Sportland 3×3 rahvaliiga neidude arvestusest võttis osa 6 võistkonda: Nõo Reaalgümnaasium, Paldiski Ühisgümnaasiumi I ja II võistkond, Vändra Gümnaasium, Ülenurme Gümnaasium ja Tartu Tamme Gümnaasium. Tamme võistkond pidi väga tihedas rebimises tunnistama siiski Paldiski I võistkonna ja Nõo Reaalgümnaasiumi paremust.

Tartu Tamme Gümnaasium saavutas neidude 10.-12. klasside arvestuses tubli III koha.
Suured tänud osalejatele: Roberta Erkmaa (10ME), Liisi Roosvald (11ME), Maarja-Liisa Nõmmik (11ME) ja Eliise Kiis (12ME).

Poiste arvestusest võttis osa 17 võistkonda ning mängiti neljas alagrupis. Noormehed võitsid ära oma alagrupi, kus tuli jõudu katsuda Paide Gümnaasiumi I, Kose Gümnaasiumi II ja Palamuse Gümnaasiumi võistkondadega. Veerandfinaalis mindi vastamisi Paide Gümnaasiumi II võistkonnaga ning juba poolfinaalis Kose Gümnaasiumi II võistkonnaga. Finaalis mindi vastamisi Nõo Reaalgümnaasiumiga, kes suutis kahe punktiga Tamme võistkonda võita. Noormehed saavutasid tubli II koha.

Suured tänud osalejatele: Joosep Truupõld (12TE), Art Ross Aus (12TE) ja Ranek Sirk (12TE).