Tartu Tamme Gümnaasium

Tartu Tamme Gümnaasiumis toimus informaatikaolümpiaadi eelvoor

Tartu Tamme Gümnaasiumis toimus informaatikaolümpiaadi eelvoor

11. detsembril 2022 toimus Tartu Tamme Gümnaasiumis iga-aastane informaatikaolümpiaadi eelvoor. Tänavu oli osavõtt väiksem kui eelmisel aastal, kuid tulemused olid muljetavaldavad.

10. klassist ei osalenud üritusel ühtegi õpilast. 11. klassist võttis aga kooli osavõtjate seas esikoha Ingmar Annus, kes sai üldarvestuses 26. koha. Ja 12. klassist võttis kooli esikoha Markus Tamm, kes saavutas üldarvestuses 11. koha.

Kuigi sel aastal võis osalejate arv olla väiksem, näitavad tulemused, et osalejad olid hästi ette valmistatud ja tegid tugeva esituse. See on suur saavutus nii Ingmari ja Markuse kui ka Tartu Tamme Gümnaasiumi jaoks tervikuna.

Kokkuvõttes oli informaatikaolümpiaad koolile edukas ja põnev üritus ning ootame edaspidi veelgi suuremat osavõttu ja muljetavaldavaid tulemusi.

PS! Terve see artikkel on koostatud tehisintellekti poolt käsklusega “Write an article about event olympiad in informatics on the 11th december 2022 in Tartu Tamme Gümnaasium with the following results: in class 10 no one participated, in class 11 the best is Ingmar Annus 26th overall and in class 12 best is Markus Tamm 11th overall. This time less participants, but better results.” ja tõlgitud Goolge Translate’iga, proovige ise: https://chat.openai.com/.

Uudise edastas õp. Tauno Palts

Video sellest, kuidas me seenel käisime