Tartu Tamme Gümnaasium

Tartu Tamme Gümnaasiumi sünnipäevanädal

Tartu Tamme Gümnaasiumi sünnipäevanädal

 

November on Tartu Tamme Gümnaasiumis kibekiire aeg, sest valmistume sünnipäevaks. Sel aastal tähistame oma 73. ja 98. sünnipäeva. Kuidas see võimalik on? Tartu Tamme Gümnaasium on oma eluaja jooksul kandnud mitut nime ning asunud mitmes erinevas majas.  Seemneks oli 1. oktoobril 1919. aastal asutatud kooli eelkäija Tartu Linna 16. Algkool ning võrseks 1. novembril 1944. aastal poistekoolina tegevust alustanud 6. Keskkool Näituse tänaval.

Sünnipäeva puhul ootame ikka külla vilistlasi ning pakume pidumeeleolu kogu kooliperele.

4. ja 5. novembril toimus järjekordne vilistlasturniir korvpallis ja võrkpallis. Vilistlasturniiri kohta saad rohkem lugeda siit.

Kolmapäeval, 8. novembril toimus esimene TTG lendudevaheline mälumäng. Meeleoluka ürituse korraldasid praktilise tööna Kreete-Liisa Jenas ning Jakob Kaljujärv 11.LO klassist. Neid juhendas Karl Pütsepp. Fotod sündmuse kohta leiad Tartu Tamme Gümnaasiumi Facebooki lehelt.

9. novembril toimusid traditsioonilised märgiaktus ning sünnipäevaball. Abiturientidele andsid märgid üle direktor Ain Tõnisson ning klassijuhatajad Marko Kuura, Ott Maidre, Heily Soosaar, Merit Luik ning Aleksandr Kirpu.

15. novembril kutsusime kokku tublid ja aktiivsed vilistlased, kes rääkisid enda õpingutest ja karjäärivalikutest. Asja vedaja, Merit Luik, rääkis Kuku raadios Vilistlaslaadast.

 

 

 

Video sellest, kuidas me seenel käisime