Tartu Tamme Gümnaasium

Tartu linna 2023. aasta parim noorsportlane on Siim Kesküla

Tartu linna 2023. aasta parim noorsportlane on Siim Kesküla

Spordivaldkonna ekspertidest koosnev komisjon valis esitatud ettepanekute põhjal välja 2023. spordiaasta Tartu linna parimad seitsmes kategoorias: aasta mees- ja naissportlane, aasta noorsportlane (neiu ja noormees), aasta võistkond, aasta treener ja aasta sporditegu.

Parimateks noorsportlasteks valiti judokas Emma-Melis Aktas ning Tamme gümnaasiumi 10. tehnoloogiaklassi õpilane Siin Kesküla, kes tegeleb ujumisega (Ujumise Spordiklubi).

“Komisjonil oli taas keeruline valikuid teha, mis näitab, et Tartu sportlaste tase on ühtlaselt kõrge. Eriti rõõmustas sel aastal noorsportlaste tase: noormehi konkureeris parima tiitlile kuus ja neide oli konkurentsis viis,” kommenteeris komisjoni tööd juhtinud linna spordivaldkonna juht Veljo Lamp. “Ka parima võistkonna väljaselgitamine viie kandidaadi seast oli keeruline, sest kõigil neil oli ette näidata häid saavutusi nii vabariiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Kuna lõppenud aasta oli ka liikumisaasta, siis tartlaste spordisaavutused näitavad, et Tartu  on jätkuvalt  sportlik linn.”

Tartu linn õnnitleb spordiaasta parimaid 7. veebruaril, Tartu ja Tartumaa spordiaasta 2023 tänuüritusel NET Spordihallis.

Foto: Eesti Ujumisliit Facebooki postitusest

Video sellest, kuidas me seenel käisime