Tartu Tamme Gümnaasium

Tamme gümnaasium uuendab õpikäsitust

Tamme gümnaasium uuendab õpikäsitust

TTG töötajate, hoolekogu ja ÕE ühisel arutelul otsustati, et alates 1.04.2022 hakkab Tartu Tamme Gümnaasiumis õppe- ja kasvatustöö toimuma veelgi õpilasesõbralikumalt ja iga lapse individuaalset õpiteed arvestades.

Varahommikul õpilasi oodates arutab ja jõuab koolikollektiiv konsensuseni. Saabuvate õpilaste tervituseks paljastavad ilusamad meesõpetajad pea ning õpilase päeva giidiks saab noore enda valitud koolitöötaja. Eksinuid võtab kallil pehmel vaibal vastu direktor, kes tagab, jagab ja juhatab õigele teele.

Igal ajal on õpilastel õigus lamada koolimaja värvikirevatel diivanitel, tunnis osalejatele pakutakse esmalt kuumade ja karastusjookide valikut ning korratakse üle lähenevate testide vastused. Õpilastel on õigus neist keelduda, nagu ka nõuda klassi ette omale sobivat koolitöötajat. Õpilase edenemise kujundavaks hindamiseks ja tagasisidestamiseks palgatakse tööle palju häid inimesi. Digipädevuste saavutamise esimeseks etapiks loetakse õpetaja poolt rotikuningast (https://et.wikipedia.org/wiki/Rotikuningas) igale õpilasele pika sabaga hiire eraldamist.

Lisaks tehakse kooli ammuste partneritega koostööd õpilaste konkursita vastuvõtuks kõigisse kõrgkoolidesse ning kooli traditsiooniliste pidude graafikut tihendatakse vastavalt neidude valikule.

Uudise edastas TTG juhtkond

Video sellest, kuidas me seenel käisime