Tartu Tamme Gümnaasium

Ringreis Tallinna kõrgkoolidesRoundtrip in Tallinn Colleges

Ringreis Tallinna kõrgkoolidesRoundtrip in Tallinn Colleges

23. novembril toimus põnev ja sisukas ringreis Tallinna kõrgkoolides. Tallinna Ülikoolis tutvustati õppimist ja õppetingimusi TLÜ-s ning anti soovitusi eriala valimiseks. Lisaks tutvustas lektor Alassio Nani, mis on ristmeedia ning mida õpitakse antud erialal. Eraldi külastati Balti Meedia- ja Filmikolledžit, kus oli võimalik piiluda stuudiotesse ning vestelda tudengitega.
Sisekaitseakadeemias anti hea ülevaade õppekavadest ja õppimistingimustest. Rohkete eluliste humoorikate näidete varal said õpilased pildi nii õppimisest SKA-s kui töötamisest erinevates üksustes peale lõpetamist. Ühiselt sai veeta aega näidis-vanglakongis ning näha vangide piiritu loovuse tulemusena valminud keelatud esemeid. Simulatsioonimängus prooviti üles leida kaduma jäänud Siimu.
Eesti Kunstiakadeemia paikneb väga erinevates majades ning õppekäigu raames tehti tiir peale peaaegu kõikidele õppehoonetele. EKA rabas oma õdusa ja koduse õhkkonnaga ning paljudel tekkis soov seal pikemalt aega veeta ning ka ise oma kätega ilu luua.

Kes leidis kinnitust oma esialgsetele haridusplaanidele, kellel läks pilt segasemaks. Mõtteid tekkis aga kõigil ning ringreis oli seetõttu igati õnnestunud.

Aitäh külalislahketele koolidele, vahvale reisiseltskonnale ning TTG-le toetuse eest õppekäigu läbiviimisel!

Uudise edastas: Merit Luik, karjäärikoordinaatorOn November 23rd we visited Tallinn Colleges. In University of Tallinn learning methods and conditions were being introduced, also they provided good suggestions about selecting your main subject. Alassio Nani gave information about “crossed media”.
We also visited Baltic Media- and Film College, Estonian Academy of Security Sciences and Estonian Academy of Arts.

Thank you for hosting us!

Merit Luik, career coordinator

Video sellest, kuidas me seenel käisime