Tartu Tamme Gümnaasium

Riigigümnaasiumitevahelise virtuaalse mälumängusarja “Arukate Akadeemia” tulemused

Riigigümnaasiumitevahelise virtuaalse mälumängusarja “Arukate Akadeemia” tulemused

Lastekaitsepäeval, 1. juunil toimus riigigümnaasiumitevahelise virtuaalse mälumängusarja “Arukate Akadeemia” finaalmäng. 

Kolmevoorulist mälumängutsüklit vedas Kohtla-Järve Gümnaasium, kasutades Zoom ja Socrative.com keskkondi. Omavahel mängisid 2-liikmelised esindusmeeskonnad 13-st riigigümnaasiumist. Igas voorus esitati kümme eriilmelist küsimust: mitmekesised olid nii teemad kui küsimuste formaadid. Võistluses tulid kasuks kiired näpud ja arukas pea, sest vastuste leidmiseks võis kasutada interneti abi, kuid vastuse andmise aeg oli piiratud ning nii mõnigi küsimus guugeldamatu. Mängijate vaieldamatuteks lemmikuteks olid pildiküsimused ning Mihkel Mattiseni popuriid. Turniiri juhtisid Neeme Kuningas ja Jana Kolga. 

Tartu Tamme Gümnaasiumit esindasid Reimond Ritson 11LO, Anel Neumann 12KU ja Nora Tuisk 12KU klassist, kes saavutasid üldarvestuses 41 punktiga 4. koha. 

 

Huvilised saavad sündmust järelvaadata ja kaasa mängida Kohtla-Järve Gümnaasiumi kodulehel: https://kjg.ee/opilasele/opilasvoistlused/virtuaalne-malumang-arukate-akadeemia-riigigumnaasiumitele/?fbclid=IwAR3gaUYwdPKg4L-IpvXAIshnPkfcCbaZ6s_A3G9PZ64Q5q5jcke1lVgyJOE  

 

Uudise edastas Anel Neumann.

Fotod Kohtla-Järve Gümnaasiumi kodulehelt.

 

Video sellest, kuidas me seenel käisime