Tartu Tamme Gümnaasium

Kooli sünnipäevast, vilistlasturniiridest ning tulevikust

Kooli sünnipäevast, vilistlasturniiridest ning tulevikust

Head vilistlased

Möödus kooli 104/79 sünnipäev. Aktusel sai Laur Oras Helve ja Ants Raik´i nimelise stipendiumi. Mari Ann Mahla ja Andreas Trumm said Kristo Selilt kätte selleaastased TTG parimate sportlaste stipendiumid. Lisaks kooli kollektiividele esines kaheteistkümnenda klassi õpilane Emma Sepp koos isa Silver Sepaga. Vilistlaslaadal osales 40 vilistlast, on hästi tore, et head noored vilistlased olid kiired enda huvist õpilastele rääkida teada andma. Kooli ballil osales hulk noori vilistlasi, ballist on suts juttu ka ajakirjanduses seoses meie noore laulja Stella Seimiga. Vilistlasturniiril korvpallis võitis 99/00 lend ja võrkpallis võistkond Sepabeebid, lauatennise võitis Aarne Põder. Suur aitäh kõigile, kes panustasid, et  meie kooli kogukond kestaks!

Sünnipäevade seas on paslik jagada harukordset infot, et kunagine kolleeg õpetaja Linda Lotamõis sai 100 aastaseks. Palju õnne!

Oleme aga valmis, et järgmisel aastal on kooli juubel, palun broneerigem endale aega 22.novembriks 2024 (NB! see on reedene päev).

Juubeliga seoses aga kolm mõtet:

1. Kui vaatate tammegymnaasium/vilistlased/ , siis näete seal registreerimist listi vilistlased@tammegymnaasium.ee . See list on üks kahest kõige kindlamast infosaamise kohast kooli kohta (teine on koduleht). Liiga palju postitusi ei ole. Eks juubeli eel vast rohkem, muidu 5-6 kirja aastas. Tehkem reklaami kaasvilistlaste seas.

2. Kordan üleskutset saata meile lühike läkitus, kus kirjas, kuidas Te kooliajal
* kujutasite ette oma või kooli tulevikku,
* missuguses Eestis ja maailmas arvasite end elavat pärast kooli lõpetamist,
* millest unistasite.
Ehk on kellelgi teist alles mõni essee või kirjand, kus sellel teemal tuli arutleda ja millest saaks aimu tolleaegse noore tulevikuvisioonist. Võib-olla tahaksite nii omaealistele meenutuseks kui ka noorematele avastuseks läkitada väljapanekuks mõne eriti huvitava või olulise konspekti, vihiku või isegi säilinud spikri… Palun lugusid ning muud aadressile heily.soosaar@tammegymnaasium.ee .

3. Kutsun üles ka ettepanekuteks, kui on tahtmist panustada juubeli ajal, püüame leida sobiva koha ja võimaluse. Ettevalmistused aktuseks ja õhtuseks peoks juba käivad.

Lugupidamisega
Ain Tõnisson

Video sellest, kuidas me seenel käisime