Tartu Tamme Gümnaasium

Kohtumine Roald Johannsoniga

Kohtumine Roald Johannsoniga

Reedel, 22. märtsil oli õpilastel võimalus kohtuda teleajakirjanik Roald Johannsoniga.

Tuntud telesaatejuht jutustas oma teekonnast ajakirjandus- ja telemaastikul, sellest, mil moel avastas ta endas huvi kirjutada artikleid ajalehtedesse ja kuidas sellest tegevusest kasvas välja soov hakata tööle erinevate telesaadete koosseisudes.

Teleajakirjaniku sõnul ei juhtu sellest midagi, kui noor ei tea, millega ta tulevikus tegeleda soovib. Tema ka ei teadnud. Neile õpilastele, kellel pole gümnaasiumi lõpus edasiõppimise plaani, soovitas Johannson teha paus õpingutele ning avardada oma silmaringi, luua sõprussuhteid erinevate inimestega. Nii võib maailma paremini mõista.

Samuti rääkis Roald Johannson populaarse saate “Roaldi nädal” telgitagustest. Kuulajatele pakkus see kõige rohkem huvi. Õpilased said ka ise pakkuda välja ideid, millistest teemadest võiks teha “Roaldi nädala” uue episoodi.

Kohtumine meelestas kuulajaid innustavalt – Johannsoni rahulik ning rõõmsameelne olek mõjus selliselt. Kindlasti tekitas see kontakt ka mõnes õpilases rohkem huvi ajakirjanduses ja televisoonis töötamise vastu.

Uudise edastas: õpilane Angela Puur, 11 KU
Fotod: Eliisa Raal, 12 IT

Video sellest, kuidas me seenel käisime