Tartu Tamme Gümnaasium

Kevadpidu 2022

Kevadpidu 2022

12.mail avab Tartu Tamme Gümnaasium uksed kõigile huvilistele. Juba kaks aastat pole me saanud pidada oma traditsioonilist kultuuripidu ning võtta vastu külalisi: õpilasi, lapsevanemaid, vilistlasi, naabreid ja sõpru. Nüüd oleme aga pastlad soojaks tantsinud, pillidelt tolmu pühkinud, hääled puhtaks laulnud,  lavalist esinemist lihvinud ja kibeleme teie ette.

18.00-18.45 tantsivad meie maja ees õpetaja Katrin Roodla juhendamisel rahavatantsu segarühm ning neiduderühm. Tantsude vahele mängib parmupilli Maanus Puust.

19.00-19.45 võtab teid aulas vastu segakoor, mida juhatab õpetaja Anneli Leima. Pärast segakoori esinevad solistidena Romili Kiin, Helen Lang, Anna-Grete Kärblane, Robert Karro ja Magnus Punga.

20.00-20.45 naerutab teid Martin Junna juhendamisel improring ning esietendub lavastus “Pandora”, mille lavastajaks on Kaisa Linn ning juhendajaks Laura Niils.

 

Alates 17.30 on 3. korrusel avatud kohvik, mis pakub nii toekamat ampsu kui ka magusaid suutäisi. Osta saab ka õpilasfimade konkursil finaali saanud õpilasfirma LuLu ning Coldy’s tooteid. Tasuda saab vaid sularahas. Kogu kohviku tulu läheb Ukraina toetuseks. Lisaks on võimalik kohvikus asuvasse kogumispunkti tuua tarbeesemeid Ukraina toetuseks.

 

Tule ise ja võta sõber ka kaasa!

Video sellest, kuidas me seenel käisime