Tartu Tamme Gümnaasium

K5 raames “Pärnu kirjandusõhtute hinged väisavad Tartut”

K5 raames “Pärnu kirjandusõhtute hinged väisavad Tartut”

Sellel kolmapäeval, 27. jaanuaril esitleb raamatuid „Rist teel” ja „Ööde Tütar” kirjanik ja poetess Margit Peterson, kitarril musitseerib ning oma loomingut esitab laulev luuletaja Alari Janson. 

Margit Peterson  on  tuntud Pärnu poetess, kelle luuletusi võib leida nii mitmetest autorikogudest kui ka kogumikest. Tema sulest on ilmunud luulekogud „Õitsvate pärnade alleel”, “Avali aegadesse”, “Veerekese pääl”, “Külalood ehk vaaderpass”, “ÖödetTütar”, novellikogu “Virtuaalmees” ning romaanid “Segavereline” ja  “Rist teel”. Rõõmsameelne ja avatud Margit toob naeratuse kõigi huultele.

Alari “Papa” Janson – südamlik laululooja, kellelt on ilmunud punkmuinasjutt “Päraküla kohatu juhtum”, luuleraamatud “Valitud tõed” ja “Sõnaviisi” ning laulukogumikud “Lõkke ääres jorisemiseks” ja “Talviseid laule pimedaks ajaks”. Sügav ja samas lihtne Alari võlub kuulajaid oma siiruse ning ehedusega. Ta sunnib meid vaatama enese sisse ja enese ümber. Tema tekstide ja laulude hulgas on nii pööraselt naljakaid ning kaasahaaravaid kui ka tõsiseid ning kurbi. Igale maitsele leidub midagi.

Üritus toimub ka Tammelinna harukogus kell 17.00

Vaata https://www.facebook.com/events/472936292891153/

Video sellest, kuidas me seenel käisime