Tartu Tamme Gümnaasium

Julgelt edasi Erasmus+ koostööprojektiga „May ICT be with you“

Julgelt edasi Erasmus+ koostööprojektiga „May ICT be with you“

Pärast pikemat koroonapiirangutest tingitud pausi kohtusid partnerkoolide õpetajad septembri viimasel nädalal Brüsselis, et valmistuda kaheks rahvusvaheliseks õpilasvahetuseks, mis on plaanis läbi viia Belgias ja Taanis vastavalt 7. 11. veebruarini ning 27. märtsist 1. aprillini.

Projekti teise koostööseminari käigus süveneti tehnoloogia sihipärasesse kasutamisse võõrkeeleõppes ning sel eesmärgil loodud e-õppevarasse. Kohtuti Belgia saksakeelsest kommuunist pärit europarlamendi saadiku Pascal Arimontiga ning arutleti Euroopa tuleviku teemadel. 

“May ICT be with you” on nutikas keeleprojekt, mille käigus õpitakse võõrkeelt filmi abil ja uusi teadmisi võõrkeele abil. Projektitegevused algasid 2019. aastal ning lõpevad 2022. aasta maikuus. Projekti käigus toimub kolm õpilasvahetust ja kaks õpetajate koostööseminari. 

Meie koolist osalevad projektitegevustes tänavused abituriendid Leiki-Maria Arroval, Richard Miikael Jaks, Enriko Kiuru, Laura Eva Helena Lehtmets, Ivika Lill, Hanna Helena Pool, Sander Vaasma ning kõik neli inglise keele õpetajat. 

Lähemalt saab projekti kohta lugeda siit

Uudise edastas õp Triin Lingiene

Video sellest, kuidas me seenel käisime