Tartu Tamme Gümnaasium

Ilusat uut sügist, head vilistlased!

Ilusat uut sügist, head vilistlased!

Head vilistlased

Vaatamata sellele, et ilm on olnud imelik ja paljud plaanitud ettevõtmised on ära jäänud, on siiski mitukümmend head vilistlast esinenud õpilastele, aidanud organiseerida õppekäike, andnud head nõu, esinenud orkestris, kujundanud kooli meeneid, pakkunud tudengivarju, osalenud vilistlaslaadal jne jne … . Suur tänu Teile!

Eelmisel aastal lõid vilistlane Mart Raik ja Katri Raik Helve ja Ants Raik’i stipendiumi toetamaks õpilasi, kel on silmapaistev huvi geograafia, keskkonna ning looduse tundmise vastu. Head vilistlased, MTÜ Tartu Tamme Gümnaasiumi vilistlaskogu ja kool kutsuvad üles panustama ning toetama kooli õpilaste pürgimusi. See on oluline, stipendiaatidele konkreetse toetuse mõttes, meile kõigile kooli kogukonna hoidmise pärast.

Püüame, kui vähegi saame, sel aastal korraldada ka vilistlasturniirid.
Korvpalli- ja võrkpalli turniirid plaanime 13.-14. novembril, lauatennise võistlus toimub 12. novembril.

Uuendatud 2.11.2021:
————————
Oktoobri alguses oli veel tunnetus, et saame pidada kooli sünnipäeval toimuvad traditsioonilised vilistlasturniirid. Praegu on aga olukord selline, et peame need ära jätma. Nagu me jätame seekord pidamata ka õpilastele mõeldud aktuse ning õhtuse peo.

Aitäh mõistmast ning eks tuleb paremaid aegu, kui saame koos ette võtta!

Tervist
Ain Tõnisson
————————

Kutsume üles jätkama head koostööd! Kõik viisid ja kontaktid on head. Vilistlaslaata korraldab ja õpilastele tudengi ja töövarju kohtasid vahendab ikka Merit Luik merit.luik@tammegymnaasium.ee. Meie õppesuundasid veab endiselt Urmas Tokko urmas.tokko@tammegymnaasium.ee. Korvpalli ja võrkpalli turniire veab Geio Heil Geio.Heil@tammegymnaasium.ee, kes lubas ka talle teada olevatele kontaktidele kirjutada. Lauatennise võistluse taga on jätkuvalt Aleksandr Kirpu aleksandr.kirpu@tammegymnaasium.ee.

MTÜ Tartu Tamme Gümnaasiumi vilistlaskogu, aga ka kooli hoolekogu veab Margus Sarap margus.sarap@mail.ee. Kirjutada tasub ka kooli direktorile Ain Tõnissonile ain.tonisson@tammegymnaasium.ee.

Ilusat sügise jätku!

Margus Sarap
Ain Tõnisson

Video sellest, kuidas me seenel käisime