Tartu Tamme Gümnaasium

Head vilistlased, ilusat kooli sünnipäeva!

Head vilistlased, ilusat kooli sünnipäeva!

Head vilistlased, ilusat kooli sünnipäeva!

Neljapäeval esines kaheteistkümnendike kooli sünnipäeva ja märgiaktusel Katri Raik. Vt ka uudist https://tammegymnaasium.ee/helve-ja-ants-raiki-nimelise-stipendiumi-palvis-tormi-kalle/

Külaskäik oli ajalooline mitmes mõttes. Katri Raik andis koolile Helve Raik’i kooli märkide kogu. Selles on nii legendi hõngu – need on Helve enda märgid. Samuti ei olnud koolil seni ajaloolisi märke, nüüd on lihtsam tulevikus šnitti võtta. Suur tänu!

Mart ja Katri Raik asutasid oma vanemate Helve ja Ants Raik’i nimelise stipendiumi, tänuks ja arengu toetamiseks Tartu Tamme Gümnaasiumi õpilastele, kellel on silmapaistev huvi geograafia, keskkonna ning looduse tundmise vastu. Esimese stipendiumi sai 11. klassi õpilane Tormi Kalle. Oleme hästi tänulikud, et noored saavad tuge nende püüdlustes.

Püüame sel toetamise teel edasi astuda. Vilistlaskogu on ette võtnud arutamist ja kogumist.

Kuigi sel aastal ei saa me korraldada üht suurt vilistlaslaata, on õnneks olnud häid vilistlasi, kes õpilastele on juba nõu andnud ning neid kohtumisi tuleb veel. Aitäh! Katrin Lilienthal, Karl Marten Reinlo, Veiko Seliste, Marti-Jaan Miljan, Tuulikki Uluots, Mikk Tooming, Martti Vilumaa. Nimetatud vilistlased kuuluvad nende 37 hulka, kes on valmis sel aastal panustama kas esinejana või pakkudes tudengi- või töövarjutamise võimalust. Huvilised on jätkuvalt teretulnud abiväega liituma.

Sünnipäevakuul tutvustab vilistlane Kaarel Krjutškov õpilastele biotehnoloogia maailma.

Sel aastal ei saanud me paraku korraldada vilistlasturniire korvpallis, võrkpallis, lauatennises. Üsna täpselt sattusid need plaanid koroonaviiruse tõusufaasi ja ei ole viirus ka meie koolimajast mööda läinud. Oleks ju tahtnud kohtuda, turniirid on alati toredad olnud, aga mis sa teed.

Olgem terved!

Lugupidamisega

Ain Tõnisson

Tartu Tamme Gümnaasiumi direktor

1989b

Video sellest, kuidas me seenel käisime