Tartu Tamme Gümnaasium

Emakeelenädal

Emakeelenädal

Esmaspäev 13.03

* „Kevade“ tegelaste valimine õpilaste ja õpetajate seast

*  Loome ise O. Lutsu teoste ja  „Kevade“-teemalise näituse (palume tuua Lutsu teoste vanemaid väljaandeid (ilmunud varem kui 2000) ja „Kevade“ –ainelisi „rekvisiite“  (Kiire nöörsaapad, Ilmeliku kannel, Tootsi maakera jne) õp. Soosaare 305. klassi hiljemalt teisipäevaks kell 16.00)

 

Teisipäev 14.03

* 3. tunni ajal toimuvad klassides loengud teemal „Lugemine pole ainult naiste asi!“

*Palume igal klassil teha ja tuua plakat „Meie klassi „Kevade“ või „Meie klassi kevade“ (lähenege loovalt!) ning tuua see hiljemalt kell 16.00 305.klassi)

*18.00 solistide konkurss

 

Kolmapäev 15.03

* Esimese ja teise pika vahetunni ajal näidatakse aatriumis klippe filmist „Kevade“ (tulge uudistama, tuleb viktoriinis kasuks!)

* Soovijad võivad II pika vahetunni ajal esitada 2-3 minutilise „Kevade“ -teemalise etteaste (registreeruda õp. Soosaare juures hiljemalt teisipäeval kell 16.00)

 

Neljapäev 16.03

* Klassidevaheline viktoriin „Kevade“ ja O.Lutsu teemal teisel pikal vahetunnil auditooriumis (võistkonnas kuni 4 inimest)

 

Reede 17.03

* II pikal vahetunnil aatriumis tegelaskujude nominentide hulgast tiitlikandjate väljakuulutamine ja aktiivsemate klasside ning parimate võistkondade autasustamine

 

Olete kõik oodatud osalema ja aktiivselt kaasa lööma ning olgu mainitud, et igast üritusest osavõtt (ka näitusele asjade toomine ja loomulikult kolmapäevane esinemine) annab klassile punkte. Reedel selguvad seega ka kõige aktiivsemad klassid ja saavad autasud!

Video sellest, kuidas me seenel käisime