72. lennu lõpuaktus

72. lennu lõpuaktus

Teema: Aktus, Info

Lugupeetud lapsevanemad, armsad sõbrad ja sugulased!

Olete oodatud Tartu Tamme Gümnaasiumi 72. lennu lõpuaktusele 21. juunil algusega kl 12.00 Tartu Tamme Gümnaasiumi aatriumis.

Aktus kestab orienteeruvalt 3,5 tundi ning pärast seda toimub õnnitlemine ning pildistamine.

Aatriumisse on oodatud istuma eeskätt lõpetajate kõige lähedasemad ning ülejäänud külalised on oodatud nautima aktust rõdudelt ja kuulama välikõlaritest.

Lõpetajad:

12. infotehnoloogiaklass, klassijuhataja Heily Soosaar
Karl Oskar Alamaa
German Dolgorukov
Kaarel Kaspar Eit
Artur Ennok
Aleks Gerassimov
Karl Mark Gross
Elina Jõgi
Märten Kahu
Liz Kallas
Kert Kangur
Erki Karu
Kateriina Keres
Andry Kõre
Andre Lauk
Jan-Marten Leivo
Mart Lodi
Peeter Loite
Martin Mihkelsaar
Robin Nõmmela
Anett-Kristin Palmar
Kristofer Parv
Cedon Puusepp
Lisetten Pärn
Remi Roosmann
Vidrik Toom Tabas
Tiit Tartlan
Ahto Türkson
Tanel-Taimur Vares

12. loodusklass, klassijuhataja Ott Maidre
Cristella Arens
Kairin Arens
Sander Arg
Jaan Grosberg
Maris Haller
Elis Hirs
Emili Jürgen
Aleksandra Jürgenson
Anete Kannik
Kreete Kitse
Triin Kukk
Anett Kuulmets
Annely-Maria Liivas
Sten-Martin Lokk
Lisbeth Luik
Sandra Luik
Kirke Mähar
Mart Hendrik Nagel
Helen Piir
Jürgen Sven Rahuoja
Rasmus Rohtla
Kadri Roos
Kärt Sõro
Marge Tamm
Hendri Tammik
Martti Teder
Seleri Tidor
Robert Trummal
Marju Vestman

12. meditsiiniklass, klassijuhataja Liia Vijand
Talvi Annus
Kärt Jodsche
Helena Jäe
Kersti Kivineem
Jan Erik Kriisk
Grete Kübar
Liisa Maasik
Sonja Malinen
Kätlyn Muinast
Maris Möldre
Aule Nelke
Liisu-Johanna Olgo
Markus Orav
Senta Pikksaar
Elis Potter
Victoria Prins
Liana Raeste
Eliza Raudheiding
Karl Marten Reinlo
Kaire Salundi
Simmo Silm

12. tehnoloogiaklass, klassijuhataja Aleksandr Kirpu
Martty Aab
Art Ross Aus
Erik Patrik Hainsoo
Rico Hõrak
Karlis Kade
Kertti Elery Kaljuste
Triinu Kangur
Carl-Johannes Kinnunen
Roland Käsi
Getrin Laanesoo
Mattias Lõhmus
Laura Lääne
Jaak-Markus Maamets
Kalev Miljan
Kaspar Mölder
Gregor Nõlvak
Amanda Orav
Ergo Paulson
Birgit Pilt
Martin Purret
Oliver Pärnaste
Raymond Alexander Sabur
Ranek Sirk
Elisabeth Suits
Sven Sören Taimalu
Rain Martin Torpats
Joosep Truupõld
Teodor Undrits
Karl-Erik Utsal
Marta Vals
Ander Vesselov
Karl-Mattias Võso

12. humanitaarklass, klassijuhataja Marko Kuura
Angela Allik
Paula Bogdanov
Magnus Hiie
Henri Hokkonen
Liili Agneta Jaeger
Elise Christin Jörberg
Richard-Mark Karelson
Maria Kesvatera
Eliise Kiis
Mai-Liis Kombe
Maria-Alvine Kruus
Mari Krüüner
Kristi Kütt
Grete Ilves
Delis Lauringson
Karl Lõoke
Teele Masing
Õnneli Mumm
Egeli Paama
Ranno Palloson
Karl Pihlapsoo
Helen Rohtla
Lisete Roose
Säde-Lee Räst
Raiko Saar
Ines Safjanova
Laura Semevsky
Triin Timm
Edith Varb