10. klasside tutvumislaager 29.-30.08

Teema: Info
29.-30. augustil toimub Tamme Gümnaasiumi Tutvumislaager. Laagrisse on oodatud kõik 10. klassi õpilased. Õpilased, kes ei saa mõjuval põhjusel osaleda, annavad sellest teada klassijuhatajale e-kirja teel.
Laagri eesmärgiks on:
Saada tuttavaks- omavahel, õpetajatega, kaasõpilastega, tuutoritega, töökorraldusega, koolimajaga
Õppida- õppima, tundma iseennast, eesmärgistamist, analüüsimist, kasutama vajalikke IT-lahendusi
Veeta koos aega- meeskonnamängud, disko, filmiõhtu
Ööbimine ning söömine toimub koolimajas. Kooli söökla pakub 29.08 lõuna-ning õhtusööki ja 30.08 hommikusööki. Kui teil on toidu osas erilisi nõudeid (allergiad, lihavaba toit vms), palume sellest teada anda klassijuhatajale hiljemalt 27.09.
Majast sisse-välja liikumine toimub tungival vajadusel klassijuhatajaga kokkuleppel. Päevakava on tihe ning palju vaba aega linnas käimise tarbeks ei ole. Kõik vajalik on soovitatav 29.08  hommikul kaasa võtta. Laagriks vajalikud asjad on võimalik paigutada enne 9.00 algavat infotundi kooli võimlasse (2. korrus).
29.08 toimub kogunemine kell 8.30-9.00 ning jätkub kell 9.00 infotunniga.
30.08 on hommikusöök kell 9.30 ning päev saab läbi kell 12.00.
Kaasa palume võtta:
  • Magamiskott
  • Magamismatt
  • Padi (soovi korral)
  • Hügieenitarbed
  • Käterätt/saunalina
  • Kirjutusvahend
  • Märkmik/kaustik
  • ID-kaart
  • ID-kaardi PIN1 kood (võimalusel)
  • Näksimist (soovi korral)
Palume klassijuhatajaga ühendust võtta, kui puuduvad magamiskott või matt, et saaksime neid vajadusel organiseerida.
Klassijuhatajad:
10.IT Geio Heil  Geio.Heil@tammegymnaasium.ee
10.KU Maret Kuura Maret.Kuura@tammegymnaasium.ee
10.LO Liina Nagel  Liina.Nagel@tammegymnaasium.ee ja Ott Maidre  Ott.Maidre@tammegymnaasium.ee
10.ME Helina Harro Helina.Harro@tammegymnaasium.ee
10.TE Agnes Vask Agnes.Vask@tammegymnaasium.ee